SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 292716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Nie…. Do siebie i ustawiasz łopatki w dół. Ale raczki ida w górę - dobra ja już nie mące - zobacz na filmie. Tak ma być i tak czuć różnice!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Aż poszłam sprawdzić czy złe napisałam …
Trudno żebym ja się wypowiadała w przysiadach - ale wydaje mi się ze moglabys mieć mniej tego ruchu samym zadkiem i bujnięcie do przodu gdybys mocniej ściskała z przodu sztangę i pchała ja wyżej - te raczki. To wtedy plecy trzyma w ryzach. Ale sile tam masz w nogach - ja wstaje na trzęsących się:)

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/DT_Marta-t1203590-s219.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
To widzisz to ja źle musiałam przeczytać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
paula.cw
Nagraj koniecznie następne podejście bo ciekawa jestem różnicy.

Mój młodszy jest taki shogun. Na przewijaku tak się odbijał ze właśnie o ścianę się głowa uderzał. Przy zasypianiu rzuca się jak nie wiem. O ogólnie żywe srebro, nie usiedzi w miejscu. :D Ale patrzę z podziwem na jego możliwości



Nagram w sobotę jak dożyje

No właśnie zaczęłam się zastanawiać czy jak w końcu go wezmę na basen to trochę tej energii tam zużyje i może chociaż jeden dzień będzie spokojniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Haha lepiej się nie nastawiać na takie efekty. Czasem u nas jest cienka linia. Bo z jednej strony jak ma za mało ruchu to go roznosi. A z drugiej jak się rozkręci czasem to go ciężko wystopowac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Basen fajna opcja.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Ogólnie byliśmy dziś u fizjo i powiedział że to ruszanie kończynami ma związek ze wzmożonym napięciem , które on ma i żeby się uspokoił muszę mu podnosić tyłek z nóżkami do góry. No i że ten płacz wieczny też może być przez to napięcie na nóżkach i rączkach więc teraz jeszcze muszę z nim ćwiczyć 4x dziennie

Ale na basen i tak go bede chciała zabrać tymbardziej, że tak lubi wodę to może mu się spodoba


Zmieniony przez - marta894 w dniu 2022-02-09 15:56:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Paatik
Neurolog jak są takie napięcia….



Na razie mówił , że ćwiczenia wystarcza , za tydzień mamy kontrolę to zobaczymy . Wiadomo , że jak nie będzie szło to w dobrym kierunku to trzeba to dalej diagnozować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium