SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 293733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12204 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627720
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6523 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679782
Nie ma co się spieszyć ze szpagatem - małe kroczki są zdrowsze od ekstremalnych rozciągań.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Paatik
Próbuj wygibasy w staniu na głowie - szybciej dasz radę więcej efektownych kombinacji z nogami zrobić.



Trzeba pamiętać, że jednak stanie na głowie obciąża odcinek szyjny, który w obecnych czasach i tak nieźle obrywa, więc nie ma co przesadzać z ilością stania na głowie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55028
Ogólnie to stanie na głowie mnie tak nie.kreci :p bardziej to na rękach i różne wygibasy.

Night a co do szpagatu to próby robię sobie raz na jakiś czas głównie to 2xw tyg staram się rozciągać odcinek lędźwiowy bo czuję się mega zabetonowana plus dół ale to głównie przed treningiem . Ale od kiedy zaczęłam robić skłony lepiej martwy mi się robi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Też dziś próbowałam stanie na rękach. Pan z filmików które ostatnio oglądam zamiast stawać tyłem do ściany i wyginać się w odcinku lędźwiowym poleca wejść na ścianę nogami, tak żeby być twarzą do ściany i próbować pozycję hollow body mocno napinając brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12204 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627720
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Viki jako, że mi do samodzielnego stania na rękach daleko - brzuch nie daje rady. To większość prób robię właśnie w te strone. I czuję że to dobry kierunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Ja też mam brzuch słaby i po jednej próbie czułam bardziej niż po serii ćwiczeń Zresztą hollow body na podłodze jeszcze nie dam rady zrobić, nie mogę nóg utrzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55028
Robiłam tak i właśnie wczoraj się nad tym zastanawiałam czy z tej pozycji da się zejść do mostka aczkolwiek widziałam też filmik jak dziewczyna wstawała na rękach tyłem do drabinki i później schodziła po niej do mostka ale.na razie ciężko mi to sobie wyobrazić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ale my tu mówimy właśnie o wchodzeniu do stania przodem do ściany :p to z tej pozycji do kostka także w by trzeba było pol salto zrobić :p nogami odbijasz się od ściany i jesteś w mostku haha. Ludzie potrafią robić niesamowite rzeczy to trzeba przyznać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium