SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 292631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Zamiast rozdaje powinno być "zamyka", ale tak to teraz będzie wyglądać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
Idealny mem :D

Ps. Jednak tego ciężaru będę miała więcej bo pamiętał zabrać ale teraz tylko trzeba do przywieźć do mnie ;D więc przeżyje to zamknięcie siłowni :D drugi gryf też już zamówimy tylko czekam aż wyślą bo teraz każdy zamawia sprzęt i dramatu nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
widze, ze kolezanka iealnie zorganizowana

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
Julietta
widze, ze kolezanka iealnie zorganizowana


Musiałam zacząc działać od razu bo na samą myśl o treningu z gumami to mi slabo. A zaraz wszystko będzie dwa razy droższe niż było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
marta894
Julietta
widze, ze kolezanka iealnie zorganizowana


Musiałam zacząc działać od razu bo na samą myśl o treningu z gumami to mi slabo. A zaraz wszystko będzie dwa razy droższe niż było

zaraz będzie powtórka wiosny, bo już w sklepach zwiększyła się sprzedaż makaronów, ryżów itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
DJ_DoDo
marta894
Julietta
widze, ze kolezanka iealnie zorganizowana


Musiałam zacząc działać od razu bo na samą myśl o treningu z gumami to mi slabo. A zaraz wszystko będzie dwa razy droższe niż było

zaraz będzie powtórka wiosny, bo już w sklepach zwiększyła się sprzedaż makaronów, ryżów itp.



I znowu owsianych nie będzie szło kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
Paatik
Lepiej nie kupuj owsianych bo jak papieru toaletowego zabraknie to co zrobisz?:)


Myślisz że te czasy wrócą całkowitego lockdownu nie będzie ale w domu bym sobie posiedziała ale tylko 2tyg w innym wypadku to tym razem chyba wszystkich nas zwolnią albo będą znowu płacić mniej i wymagać cudów


Zmieniony przez - marta894 w dniu 2020-10-21 07:57:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Szkoda że kościółow nie zamkną skoro tyle zakażeń i galerii


Akurat tego argumentu bardzo nie lubię. Tak się składa że chodzę do kościoła i takich pustek jak teraz to nigdy w życiu nie było w kościołach. Poza tym w czasie różnych zaraz w historii świata kościoły zawsze były otwarte i często były swoistym azylem. Jak ktoś nie wierzy to i tak nie zrozumie co daje wiara i modlitwa. A jak ktoś wierzy to kościół nie jest miejscem gdzie czegoś się mamy bać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
Moja mama pewnie by tak samo na to powiedziała jak Ty :). Być może tak jest. Ja akurat za bardzo wierząca nie jestem ale wiadomo różnie się myśli jak już zamykają i z dnia na dzień pozbawiają ludzi środków do życia . Co nie zmienia faktu że jednak sobie chyba na chybił trafił wybierają co zamykają . Teraz czepiają się tego że to przez otwartą gastronomię jest wzrost . Ale tego co się dzieje w galeriach czy marketach szczególnie w weekendy to nie widzą . Czasami jeszcze nie ma 10 a już jest pełen parking . Więc jak już cos zamykają to niech zaczną ograniczać ilość klientów w marketach czy galeriach bo tu jest główny problem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium