SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 293225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
też mam w szafie kreacje, które założyłam tylko raz, albo kupiłam z zamiarem założenia, ale nie było okazji szkoda wyrzucić, ale też nie wiem czy jeszcze założę kiedyś

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
No i u rodziców mam jeszcze taka. Ale ta to jest do skrócenia bo ona ostatnim weselu prawie ja porwalam butami przydeptujac plus była szyta za czasów kiedy siłownia była dla mnie czymś odległym więc nie wiem jak w plecach :P na komunię napewno idę w tej pierwszej no a na wesele chyba zostanę przy spódnicy i body.
Pierwsza kupiłam specjalnie żeby stary mnie zabierał na randki :D no ale na razie się nie zapowiada na to mam nadzieję że jak skończy sezon to mnie w końcu gdzieś zabierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
bardzo ładna, no ale lepiej sprawdź te dawno nienoszone u mnie żadna się nie dopina w plecach, no, ale leżą w szafie, bo przecież nie wyrzucę raz założonych sukienek...

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
marta894

Pierwsza kupiłam specjalnie żeby stary mnie zabierał na randki :D no ale na razie się nie zapowiada na to mam nadzieję że jak skończy sezon to mnie w końcu gdzieś zabierze



Po tym wpisie to nie ma już odwrotu i musi .
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Śłicny ten zestaw z spódnicą. Ja bym taką po tem z tshirtem i trampkami/adidasami nosiła i wykorzystała na codzień. Potem ramoneska i brązowe botki i też będzie fajnie :D :D
Ta beżowa ma fajny materiał i ładną górę. Nie przepadam za takimi fikuśnymi dołami ale ogólnie jest spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
Nene87
bardzo ładna, no ale lepiej sprawdź te dawno nienoszone u mnie żadna się nie dopina w plecach, no, ale leżą w szafie, bo przecież nie wyrzucę raz założonych sukienek...


Chyba nie będę sprawdzać bo mi odwołali wizytę w Wawce u lekarza więc nie jadę do rodziców a jak przyjadę na komunię ciężko będzie w sobotę popołudniu znaleźć krawcowa która mi to skróci na wesele :p więc chyba wersja ostatnio zakupiona . Najgorsze że jestem do niej przekonana i dobrze się czuje ale wiem że bedzie leżala w szafie . Bo body to nawet do dżinsów spoko będą . Ja chyba wystawię na vinted w razie w i sukienkę i spódnice ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Haha ja też posiłkuję się VInted. Chociaż wolę kupować :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
paula.cw
Śłicny ten zestaw z spódnicą. Ja bym taką po tem z tshirtem i trampkami/adidasami nosiła i wykorzystała na codzień. Potem ramoneska i brązowe botki i też będzie fajnie :D :D
Ta beżowa ma fajny materiał i ładną górę. Nie przepadam za takimi fikuśnymi dołami ale ogólnie jest spoko


No w sumie może masz rację bo fajnie by to mogło wyglądać :)zaraz miną mi 32lat to może by tak trochę stylowke zmienić z nastolatki na bardziej adekwatna do wieku ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
marta894
paula.cw
Śłicny ten zestaw z spódnicą. Ja bym taką po tem z tshirtem i trampkami/adidasami nosiła i wykorzystała na codzień. Potem ramoneska i brązowe botki i też będzie fajnie :D :D
Ta beżowa ma fajny materiał i ładną górę. Nie przepadam za takimi fikuśnymi dołami ale ogólnie jest spoko


No w sumie może masz rację bo fajnie by to mogło wyglądać :)zaraz miną mi 32lat to może by tak trochę stylowke zmienić z nastolatki na bardziej adekwatna do wieku ;p


taak Paula ma rację, będzie pięknie też mam wiele kreacji typu elegancko/sportowo, trampki pasują do wielu rzeczy, zwłaszcza białe.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
marta894
paula.cw
Śłicny ten zestaw z spódnicą. Ja bym taką po tem z tshirtem i trampkami/adidasami nosiła i wykorzystała na codzień. Potem ramoneska i brązowe botki i też będzie fajnie :D :D
Ta beżowa ma fajny materiał i ładną górę. Nie przepadam za takimi fikuśnymi dołami ale ogólnie jest spoko


No w sumie może masz rację bo fajnie by to mogło wyglądać :)zaraz miną mi 32lat to może by tak trochę stylowke zmienić z nastolatki na bardziej adekwatna do wieku ;p



Haha to ja zawsze myślę, że się taką stylówą odmładzam a Ty mówisz że adekwatna do wieku :P

A tak serio to też zaczęłam nosić nietypowo. Jeszcze bardzo polubiłam z swetrem na górze i nagle się okazuje, że można jak jest chłodniej też wykorzystać (nawet sukienki).
Dobra kończę offtop bo ja o ciuchach to mogę gadać i gadać :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium