SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 292544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
Marta, dużo zdrowia, oby się okazało, że lekarz straszy niepotrzebnie.
Są możliwe jakiekolwiek odwiedziny?

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
Co ty zero odwiedzin. Na szybkiego się pakowalam połowy zapomniałam ,więc Dawid musiał mi rzeczy przywieźć i zostawić żeby mi przekazali . Gdzie przekazują o 11 i 18 no ale udało się załatwić bo że mi przyniosą bo przyjęli mnie o 20. Przy okazji zrobili mi test na koronę wyszlo że negatywny . Więc dobrze bo tak z tym krwawieniem bym musiała jechać parę km dalej do szpitala .
No i teraz wszystko zależy od tego jak ten krwiak czy się szybko wchłonie czy nie . Mam nadzieję że to kwestia paru dni . Najgorsze jest to że nie wiadomo od czego to się robi . Ale przynajmiej wiem że serduszko bije więc od razu lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3213
Marta, trzymaj się. Znane mi z opowieści historie o krwiakach kończyły się dobrze i w miarę szybko - ale lekarze lubią straszyć.

marta894
Plus jeszcze ta korona przez która rodzi się dużo chorych dzieci . Przynajmiej u mojej mamy na oddziale żadna pacjentka która przeszła koronę mimo że cała ciąża przebiegała prawidłowo nie urodziła zdrowego dziecka .


Marta, a tak z ciekawości, jakiego kalibru są te choroby? Od razu napiszę, że nie pytam, aby siać strach wśród ciężarnych, ale zaciekawił mnie ten temat, a nic o tym do tej pory nie czytałam.

A odnośnie dylematu Ann - czytać, czy nie czytać , to ja jestem zdania, że czytać. Nie z paranoi i nie z chęci auto-diagnozowania, ale z ciekawości i dla wiedzy, co się dzieje w ciele. Natomiast do mnie żadne poradniki "mamusiowe" ani "dzieciowe" nie przemawiają, lanie wody w większości, które przeglądałam. Już wolę literaturę typowo hmm "specjalistystyczną" z jakiegoś zagadnienia, np. w temacie porodu czytam podręcznik dla położnych, w temacie treningów - arty Kasi Wawrzyckiej, w temacie diety, suplementów - grzebię w pubmedzie. Ale mnie procesy, jakie zachodzą w ciele mega jarają, i mam potrzebę grzebania .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
O to mamę nie pytałam ale przy okazji zapytam . Generalnie moja koleżanka od porodu jest w szpitalu były w Poznaniu i teraz są w centrum zdrowia dziecka w Warszawie i tam lekarze mówią że dużo nie tylko chorych ale też dziwnych dzieci się rodzi . Jej np prentalane i USG nie pokazały wad genetycznych a mała ma chyba kardiomastie albo coś podobnego . Generalnie były dwie diagnozy ale drugiej nazwy nie pamiętam . I ponoć jest to wada genetyczna i mówi że nie wierzy w ta genetykę skoro było ok i podejrzewa że na samym początku ciąży mogła się zarazić i przejść bez objawowo .a przeciwciała są przez jakiś czas widoczne tylko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607754
Dużo zdrowia!
Ja akurat dwa dni temu rozmawiałam ze znajomą która jest ginekologiem i pracuje w szpitalu i ona mówiła coś zupełnie innego - że z doświadczenia w ich szpitalu przechorowanie covida nie wpływa negatywnie na dziecko i u nich pacjentki po koronie rodzą zdrowe dzieci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
Dzięki :) widocznie różnie się trafia u mojej mamy są takie akurat przypadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607754
Dlatego nie ma co się martwić niepotrzebnie
Obyś szybko wróciła do domu, bo leżenie w szpitalu do przyjemnych nie należy, jeszcze teraz jak nie ma odwiedzin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Dużo zdrówka Marta dla Was i jak najkrótszego pobytu w szpitalu

marta894
Co ty zero odwiedzin. Na szybkiego się pakowalam połowy zapomniałam ,więc Dawid musiał mi rzeczy przywieźć i zostawić żeby mi przekazali . Gdzie przekazują o 11 i 18 no ale udało się załatwić bo że mi przyniosą bo przyjęli mnie o 20.

masakra z tymi odwiediznami i przekazywaniem paczek. Moja żona też poszła na założenie holtera, a tak jak stała położyli ją na oddział i nie miała kompletnie nic. Coś tam jej mama zawiozła, a ja mogłem dopiero podjechać o 20, a paczki przyjmowali do 19, to z ochroną się dogadałem, że sam pójdę ale dostałem wytyczne "ma nikt Pana nie zobaczyć, bo jak ktoś tylko zauważy, że jest Pan na terenie szpitala to będzie bardzo gruba afera, a ja pewnie wylecę z roboty" więc jak ninja przez korytarze przemykałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
dzięki :)Noo daj spokój ale dobrze że się udało cokolwiek przekazać . I tak Dawidowi wysłałam druga listę xd bo nie wiem ile tu czasu spędzę xd zaraz będą musieli mi szafę tu wstawić ;p


Zmieniony przez - marta894 w dniu 2021-04-13 07:43:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
marta894
dzięki :)Noo daj spokój ale dobrze że się udało cokolwiek przekazać . I tak Dawidowi wysłałam druga listę xd bo nie wiem ile tu czasu spędzę xd zaraz będą musieli mi szafę tu wstawić ;p



Zmieniony przez - marta894 w dniu 2021-04-13 07:43:57


Podejrzewam, że dłużej mi zajmie to pakowanie Ciebie niż twoj pobyt tam

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium