SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 293245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
shinare
joanna83d
Urlop relaks i odcięcie się od codzienności też wyjdzie na dobre więc korzystaj z wolnych dni :)


To samo jej powtarzam - by nie dać się zwariować


Zgadza się, głowa jak nie odpocznie to robi ciału pod górkę

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
shinare
joanna83d
Urlop relaks i odcięcie się od codzienności też wyjdzie na dobre więc korzystaj z wolnych dni :)


To samo jej powtarzam - by nie dać się zwariować



No powtarzasz ale jak mówię że może od lipca wejdziemy na wyższe kalorie to napisałeś zależy jak na urlopie pojesz xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
Julietta
shinare
joanna83d
Urlop relaks i odcięcie się od codzienności też wyjdzie na dobre więc korzystaj z wolnych dni :)


To samo jej powtarzam - by nie dać się zwariować


Zgadza się, głowa jak nie odpocznie to robi ciału pod górkę


Dlatego jednak dziś sobie zrobiłam nie treningowy tylko ciężko było bo dziwnie mieć dzień całkiem wolny xd tak to albo bym sobie posprzątała albo coś a tak przyjechałam do rodziców i nie wiedziałam co ze sobą zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
bo odpoczywać trzeba umieć :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Marta, ja jak mam dzień NT to też się czuję zagubiona jak dziecko we mgle
I nagle jest tyleee wolnego czasu
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
Noo właśnie a ja z tym mam problem :) jestem przyzwyczajona do tego że jak mam wolne to albo coś.ogarniam w domu albo lecę na trening , ogarniam posiłki na kolejne dni , zakupy i lecę na angielski . Na szczęście resztę dni mam już zaplanowane więc nie będę się czuć taka zagubiona , a dziś w sumie niby bym poszła na ten trening ale po4h w pociągu średnio mi się chciało więc odpuściłam , chociaż w głowie gdzieś tam miałam że zrobię ten jeden mniej i sobie myślę że słabo . No ale sesje zdjęciowa musiałam przełożyć ze wtorku na inny dzień więc może uda mi się cały plan treningowy zrealizować w tym tygodniu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Ja się zawsze śmieję, że jak mam więcej wolnego czasu to totalnie głupieję
Mimo wszystko najlepiej działam planowo i na pełnych obrotach
Choć nie powiem, czasem się daję ponieść lenistwu

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
Ja w dni kiedy pracuje jestem bardziej zorganizowana niz jak mam wolne . Jak mam wolne to wracam z treningu i już stres że tyle roboty a z niczym nie zdążę xd ja się daje poniesc lenistwu wtedy jak mam na popołudnie do pracy to ciężko mi zrobić z rana cardio i często odpuszczam a jak idę na 8-9 to potrafię jakoś wstać wcześniej i się zmobilizować mimo że mi się bardzo nie chce :D nie wiem od czego to zależy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
jak ja bym chciał mieć cały dzień wolny, taki że nic nie muszę. Niestety w wakacje to u mnie nierealne. Bo nawet jak mam urlop - to szkoda leżeć i trzeba coś z dzieciakami robić. A teraz to jeszcze nie ogarnąłem do końca przeprowadzki więc wakacje dodatkowo będą do tego.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
Teoretycznie zawsze marzę o takim dniu że nic nie muszę w praktyce wychodzi inaczej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium