SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 294130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Dodo, kobiety lubią sobie pomarudzic aleee my z Martą to jesteśmy Całkiem Wyjątkowe Okazy

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55054
No jakbyśmy z Julietta były sąsiadkami to nasze plotki polegały by głównie na marudzeniu :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55054
DJ_DoDo
wybaczcie dziewczyny, ale tak czytam o tych "bólach" i normalnie jakbym swoją małżonkę słyszał ostatnio jej wypominałem to "marudzenie", ale z tego co widzę to chyba natura i muszę być bardziej wyrozumiały


Dawid mi się zawsze mówi że nie ważne jak by mi było w życiu dobrze to i tak sobie znajdę powód do marudzenia :p więc Dodo napewno musisz być bardziej wyrozumiały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
marta894
No jakbyśmy z Julietta były sąsiadkami to nasze plotki polegały by głównie na marudzeniu :d

Come on Marta
Bynajmniej nam się temat nie kończy
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Oby w tym marudzeniu za mocno się nie zakręcić, bo zacznie ryć głowę a to nie zdrowe.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Będziemy się starać, prawda Martuś...?

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2602 Napisanych postów 2957 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39566
Musicie..

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55054
Julietta
Będziemy się starać, prawda Martuś...?


No raczej :p.


Zmieniony przez - marta894 w dniu 2020-10-26 18:43:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55054
shinare
Musicie..



Przecież ty masz nerwy że stali i anielska cierpliwość więc wiesz :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55054
Testowałam tego gobleta w tempie daje popalić ale ja bez siłowni to jak bez ręki i prędzej z frustracji zrobię dziurę w panelach rzucając tym dziecinnym ciężarem . 100 razy bardziej wolę być zmęczona i szczęśliwa niż wypoczęta, wyspana i sfrustrowana jak teraz .
Więc znalazłam kolejna siłownie czynna na którą kupię karnet bez umowy co mi pasuje bo jednak muszę godzinę dojeżdżać więc też nie chce się z nimi wiązać na dłużej . No i albo po urlopie się na nią wybiorę albo przed . Wszystko zależy czy pojadę do domu bo moja mama ma co 10dni testy na koronę więc teraz to już nigdy nic nie wiadomo

Myślałam że przetrwam te miesiące ćwicząc w domu ale nie . Męczy mnie to że mam zbyt wiele czasu a treningi w domu nie sprawiają mi satysfakcji. Jednak wolę ten swój pęd życia i brak czasu .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium