SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 292598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
Ja miałam raz ustalone więc średnio mi to pasowało . Teraz tak jem bo ciągle w robocie więc łatwiej mi zawinąć wszystko w tortille ugotować kurczaka i makaron . A tych z indykiem nie jadłam . Muszę zobaczyć czy u mnie będą w biedrze :D

Ogólnie też nie mam mega mało tych kcal
Bo w dt mam 1865+300-400g warzyw których nie wliczam , plus dodaje często kakao i sos adwokatowy który ma 55kcal w 100g i tego tez nie wliczam , czasem keczup którego nie wliczam
W dnt mam 1500kcal plus tak samo z warzywami itp
Dodatkowo wyciagam tylko pełnowartościowe makro z produktu wiec pewnie w dt wychodzi mi ok 2100-2200 a w dnt 1800-1700 co nie zmienia faktu że mogło być więcej :p no ale w listopadzie zobaczę jak to będzie wyglądać bo tych wszystkich zaplanowanych wyjściach i coś pójdzie do góry na początek delikatnie a później jeszcze dorzucę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
A no i wiadomo mniej bym ta redukcję odczuła jakbym miała mniej dynamiczna pracę no ale może w końcu uda się ją zmienić :D najgorzej że na sam wyjazd dostałam case do zrobienia do drugiego etapu rekrutacji i nie wiem czy zdążę go zrobić bo jednak weekend zaplanowany a czas mam do poniedziałku do 12. Może w sobotę dam radę to Zrobić . Ale gorzej będzie jak do tego przysiade a później mi zaproponuja najniższa krajowa xd to wtedy będę czuła że zmarnowałam czas
...
Napisał(a)
Usunięty przez missInvinc za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
...
Napisał(a)
Usunięty przez missInvinc za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
Się tak trochę jaram bo na szybko zrobiłam foty po trenjngiu i nigdy tak szczupło się nie czułam : D zawsze jednak ten brzuch się odznaczał w dresach a teraz jest mniejszy :D może dzięki tej myśli że to idzie tak jak chce przetrwam dziś do tej 21: D







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
Coś poszło nie tak i wysłało potrójnie a usunąć nie mogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
Posprzątałam ładnie jest - i dwójeczki jak ładnie się odznaczają.

Skoro liczysz kalorie to nie byłoby łatwej byłoby Ci monitorować postępy i wprowadzać zmiany w makro jeśli wliczałabyś wszystko do diety - liczyła warzywa i pełne wartości makro z produktów?
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jest szczupło i kobieco :)

Miss z drugiej strony jak działa to jednak takie podejście daje jakiś tam luz. Wpisywanie wszystkiego jest bardziej rygorystyczne i męczące głowę chociaż na pewno daje lepszy obraz sytuacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
Pewnie, jak działa i tak odpowiada Marcie to najważniejsze. Tak tylko się zastanawiam, bo długa ta redukcja a Marta i tak dosyć rygorystycznie miała rozpisane makro na poszczególne posiłki. A jak by nie patrzeć liczenie bez wpisywania pełnego makro i warzyw nie daje pełnego obrazu na to, ile faktycznie kalorii się zjada.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
Dzięki za posprzątanie coś mi net zniknął i dodało parę razy :) co do liczenia wszystkiego to nie jestem w stanie tak się trzymać diety i strasznie irytuje mnie wpisywanie wszystkiego do programu .trwa to za długo a tutaj jest prościej bo bazuje na określonych produktach .No chyba że mam ochotę zjeść cos innego w danym posiłku to wtedy sobie liczę w programie :) Z warzyw jem tylko te niskokaloryczne czyli pomidory cukinia papryka ogórek sałata szpinak czasem marchewka to są w sumie jedyne warzywa które mi nie szkodzą i nie mam wzdęć po nich .Plan mam taki że jak w październiku mimo tej komuni i wesela będzie dobrze dalej to wyglądać to sobie wrzucę więcej węgli około treningowo i. W dnt dorzucę 20g węgli w ostatnim posiłku i tak pociągnę sobie do świąt :) a później się zobaczy co dalej :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium