SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 292693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
spoko - moja kumpela z nudów na hołmofisie zaczęła uprawiać bób

to trzymam kciuki za wszystkie plany!
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Bób - wysoko proteinowa roślina. jak najbardziej pasuje do fit trendów .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Bob lubię ale za to później męczą mnie wzdęcia :D ja się zajme uprawa pomidorów koktajlowych ale to w maju jak tata mi przywiezie sadzonki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627488
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
No joga to na pewno jest ciekawa opcja. Tylko trzeba znaleźć dobrego nauczyciela - nawet tego z YouTube - który potrafi wszystko fajnie tłumaczyć.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Niee jakos joga do mnie nie przemawia .raz próbowałam dla mnie to za nudne . Zresztą żadna aktywność do mnie nie przemawia jak wiem że formy nie zrobię :) wiem że ruch to zdrowie ale do mnie bardziej przemawia opcja sylwetkowa a tak to takie cokolwiek robienie jest bezcelowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Ale tak z myślą o zdrowiu i aktywnym relaksie można się do czegoś przemóc. Tak gwałtownie zaniechać całkiem aktywności to też nieciekawie. Różne dziwne dolegliwości się pojawiają - głównie neurologiczne.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
i dupa szybko rośnie

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627488
Marta - to sylwetkowo popatrz na to od strony powrotu. Będąc sprawną i mając tylko niewielką piłeczke łatwiej do fajnej sylwetki wrócić....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Na razie zostanę przy których spacerach później dorzucę sobie siłownie i zobaczymy :)

Na razie mam tylko 1.5kg na plusie ;p na szczęście należę do tych co nie akceptują siebie w większym rozmiarze więc po wszystkim powrót do diety i aktywności będzie tylko przyjemnością :D
Mam koleżanki które całe ciążę nic nie robiły , ważyły 20kg więcej i dosyć szybko wróciły do formy sprzed . Więc to raczej nie ma aż takiego znaczenia czy się jest aktywna czy nie w ciąży
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium