SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 336498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
27.02
Uginania na maszynie x5s
Gb x3s
130kgx6/130kgx8/90kgx20
Rdl z hantlami 3x25
10kg/10kg/10kg
Uginania z hantelem
5kg/9kg/14kg
Ściąganie na maszynie imitującej podciaganie 3s
Podciąganie z gumą
6/5/5/5/4/3,5
Przenoszenie hantla za głowę
8kgx16x4s
Narciarz 3s+ściąganie drążka do klatki 3s

W końcu się udało zrobić ale jakoś mnie ten trening poskładał . Zawsze Dawid robi łydki a ja w tym czasie robię brzuch i cardio a teraz to mnie na tyle pokonało że nie zrobiłam jak nic starość :p albo za dużo wina wczoraj

Noo i chyba się zaczął przygotowywać do roli perfekcyjnego męża bo zrobił mi tortille ;D









...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
Wrzucił do środka mięso mielone i warzywa :)
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
bziubzius
na pierwszy rzut oka wygląda na wersję "na słodko"


A bo ten sos barbecue myli :D ale swoją drogą widziałam dziś na Instagramie przepis na tortille z masą kajmakową i jestem ciekawa jak smakują
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
Samą masą kajmakową? Z owocami mogłaby być dobra tak wersja na słodko

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
Podsumowanie noworocznego wyzwania
Zdjęć jeszcze nie mam bo jak wstaje to Dawida nie ma.w domu ale w czwartek je dorzucę .
Co do wyzwania zapał był ale ciężko było się zmotywować ;p
Coś tam zleciało ale też bez rewelacji bo nie trzymałam się do końca założeń .

Co do info to póki co jeszcze 2 tyg musimy poczekać bo jest pęcherzyk który ma ok 6tyg ale lokatora tam jeszcze nie ma . Ja w stresie bo tu mama że w 6tyg już coś jest , inne koleżanki to samo ale też część mówi że spokojnie bo u każdego inaczej się rozwija . Lekarz generalnie powiedział że wszystko dobrze się rozwija . Teraz muszę sobie ogarnąć l4 na te dwa tyg bo nie chce wracać do pracy .

Drugi njus kiedyś z ciekawości wysłałam do gym hero swoje zgłoszenie do ich projektu Metamorfozy i dziś dostałam maila ze chcieli by mnie zaprosić do udziału w kampanii :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17333
Ale wiadomości!!!Szczena opadła!Wielkie gratulacje
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
JajoWęża
Ale wiadomości!!!Szczena opadła!Wielkie gratulacje



Dzięki :) poki co mamy 5tydz i4dni więc mam nadzieję że za 2tyg już będę mogłam wrzucić tu pewniejsze info :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

electro
Polecane artykuły