SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Szajba - Chasing The White Rabbit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 771669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
Tempo w miarę równe, bo ciemno jak w dupie i nie bardzo wiedziałem gdzie się zaczynają i gdzie kończą wzniesienia. To taki mój autorski program treningowy. Wybieram w miarę pofałdowany teren i bięgnę starając się utrzymać tempo. W ten sposób chciał nie chciał pracuję na wielu płaszczyznach jednocześnie
Na movescount mam możliwość automatycznej synchronizacji ze stravą.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14517 Napisanych postów 21783 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619819
To masz lepiej, Polar można zsynchronizowac jedynie z endomondo i co ciekawe na endo są inne dane, np. inne miedzyczasy na 1km tego nie ogarniam, zrzucam dane z zegarka, polar pokazuje np. tempo 5:20 a endo 4:50
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
Być może gotowy interfejs mają tylko do endo, ale jeżeli jesteś w stanie wyexportować dane z polara do plików .gpx to później można to wciągnąć niemal do każdej apki.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
kabo9
Być może gotowy interfejs mają tylko do endo, ale jeżeli jesteś w stanie wyexportować dane z polara do plików .gpx to później można to wciągnąć niemal do każdej apki.


O ile pamietam Mikołaj ma jej przynieść Suunto Spartana, więc problem z polarem niejako sam się rozwiąże

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
Trening - LINK

Chyba muszę kupić nowe portki na rower. Nogi mi utyły od tych rowerów i biegów i guma w udach ciśnie

--EDIT--
Byłbym zapomniał.
Podsumowanie miesiąca.






Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 10/31/2018 11:51:06 PM

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13735 Napisanych postów 32190 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143604
Nowe portki sobie kup.
Pokaż te nogi.
Nie widziałem jeszcze aby nogi utyły od długiej jazdy na rowerze i od biegania ponad 10 km.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 161 Napisanych postów 1911 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22955
Zdarza się panie Janku u niektórych osób. Oczywiście to nie są nogi jak u kulturysty ale jednak niektórzy tak mają

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
Ojanie, pokazywanie, o ile się nie mylę od dwóch lat ograniczam do konkursów, o ile zajdzie taka potrzeba.
Jednak dla spokojności ducha wyjaśnię co miałem na myśli

Od jakiegoś czasu weszły do diety węgle, sporo węgli. Do tego doszła praca w temperaturze od -2 do +2 stopni często w deszczu. Siłą rzeczy ciężko mi się zmusić do picia wody, bo zimna, bo zimno, bo mokro. No to sobię tę wodę kumuluję w sobie. No i mi te nogi utyli, niekoniecznie urośli

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Po spartańskim kucku, tez Ci nic nie urośnie. Chodź lepiej obiegamy.



Zmieniony przez - paawo w dniu 2018-11-01 14:02:05
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13735 Napisanych postów 32190 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143604
paawo
Po spartańskim kucku, tez Ci nic nie urośnie. Chodź lepiej obiegamy.
Wg mojej przeczytanej wiedzy to gdy da z siebie dużo wysiłku to jednak urośnie. Ostatnie tygodnie będą najważniejsze.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma na lato z Lidlem

Następny temat

Wstępne Zmęczeni Mięśni VS Plan na Masę

electro
Polecane artykuły