SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 3

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111708

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 289 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2498
Czy może być taki plan FBW 5x5? Czy sprawdzi się przy tym, że co drugi dzień mam trening SW?

Pn. Siłownia
Wt. SW
Śr. Siłownia
Czw. SW
Pt. lub Sb Siłownia


A.
- Przysiad 5x5
- WL 5x5
- Wiosłowanie w opadzie 5x5
- Pompki na poręczach z ciężarem 5x5 (regresja)
- Uginanie ramion ze sztangą 3x10

B.
- Przysiad 5x5
- Wyciskanie w staniu 5x5
- Martwy Ciąg klasyk 5x5
- Podciąganie podchwytem z ciężarem 5x5 (regresja)
- Francuz 3x10

Czy mogę dodać w tym planie wyciskanie hantlami na skosie w jednym, a w drugim wyciskanie wąskie (powiedzmy 3x10) czy się będzie gryzło?



Zmieniony przez - DOOBERMANN w dniu 2015-06-28 11:19:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Pytanie: "przenoszenie hantla za głowę" (w moim przypadku linki wyciągu dolnego) wykonywać przy treningu klatki piersiowej czy pleców? A jeżeli trenuję planem push/pull to w dniu push czy pull?

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Dremor
Nightingal, cel treningowy żaden specjalny- trening nóg bez sprzętu. Szczególnie zależy mi na czworogłowych, bo dwójki i dvpa robią się przy żurawiach/back lever


Osobiście bym sprinty dał w osobny dzień. Jakoś sensowniej ten trening będzie wyglądał wtedy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
DOOBERMANN
Czy może być taki plan FBW 5x5? Czy sprawdzi się przy tym, że co drugi dzień mam trening SW?

Pn. Siłownia
Wt. SW
Śr. Siłownia
Czw. SW
Pt. lub Sb Siłownia


A.
- Przysiad 5x5
- WL 5x5
- Wiosłowanie w opadzie 5x5
- Pompki na poręczach z ciężarem 5x5 (regresja)
- Uginanie ramion ze sztangą 3x10

B.
- Przysiad 5x5
- Wyciskanie w staniu 5x5
- Martwy Ciąg klasyk 5x5
- Podciąganie podchwytem z ciężarem 5x5 (regresja)
- Francuz 3x10

Czy mogę dodać w tym planie wyciskanie hantlami na skosie w jednym, a w drugim wyciskanie wąskie (powiedzmy 3x10) czy się będzie gryzło?




Zmieniony przez - DOOBERMANN w dniu 2015-06-28 11:19:01


Moim zdaniem może być i możesz wprowadzać modyfikacje jakie tobie pasują. Pamiętaj tylko że każdy dodatek do treningu będzie utrudniał regenerację - bo masz aktywności bardzo dużo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
bebolek
Pytanie: "przenoszenie hantla za głowę" (w moim przypadku linki wyciągu dolnego) wykonywać przy treningu klatki piersiowej czy pleców? A jeżeli trenuję planem push/pull to w dniu push czy pull?


W tym ćwiczeniu - w zależności od techniki wykonania można kłaść nacisk na klatkę lub mięśnie grzbietu. Więc sam zadaj sobie pytanie najpierw czemu to ćwiczenie ma u Ciebie służyć. I wtedy dodaj tak żeby się zgadzało z podziałem treningowym.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
nightingal
bebolek
Pytanie: "przenoszenie hantla za głowę" (w moim przypadku linki wyciągu dolnego) wykonywać przy treningu klatki piersiowej czy pleców? A jeżeli trenuję planem push/pull to w dniu push czy pull?


W tym ćwiczeniu - w zależności od techniki wykonania można kłaść nacisk na klatkę lub mięśnie grzbietu. Więc sam zadaj sobie pytanie najpierw czemu to ćwiczenie ma u Ciebie służyć. I wtedy dodaj tak żeby się zgadzało z podziałem treningowym.


Wykonuje to w dwóch wersjach, obie na wyciągu - leżąc czuję że klatka się pompuje ale domsy mam na mięśniach zębatych które chcę uwidocznić, natomiast w drugiej wersji wykonuje stojąc w pochyleniu i czuję tylko pracę pleców.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
bebolek
nightingal
bebolek
Pytanie: "przenoszenie hantla za głowę" (w moim przypadku linki wyciągu dolnego) wykonywać przy treningu klatki piersiowej czy pleców? A jeżeli trenuję planem push/pull to w dniu push czy pull?


W tym ćwiczeniu - w zależności od techniki wykonania można kłaść nacisk na klatkę lub mięśnie grzbietu. Więc sam zadaj sobie pytanie najpierw czemu to ćwiczenie ma u Ciebie służyć. I wtedy dodaj tak żeby się zgadzało z podziałem treningowym.


Wykonuje to w dwóch wersjach, obie na wyciągu - leżąc czuję że klatka się pompuje ale domsy mam na mięśniach zębatych które chcę uwidocznić, natomiast w drugiej wersji wykonuje stojąc w pochyleniu i czuję tylko pracę pleców.


No to klatkowa wersja do treningu push, a druga do pull.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Czy przedramie można trenować w superserii np uginanie nadgarstków na ławce a potem uginanie nadgarstków tyłem ze sztangą za plecami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 537 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4291
Czy ktoś odpowie na wstawiony filmik z poprzedniej strony. Bardzo mi na tym zalezy.

DT: Po pełnej redukcji
Cel: Reverse i powolne wbijanie mięcha.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_PoGGromca,_czyli_historia_chłopca_z_węglem_zamiast_zapałek-t1087550.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z wyciskaniem sztangi - słaba siła, długi staż

Następny temat

pomoc w ocenie budowy

WHEY premium