SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 3

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111701

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
generalnie jw... tylko nie weż tego jako zachętę do stosowania za niskich obciążeń...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
apokalipsa
generalnie jw... tylko nie weż tego jako zachętę do stosowania za niskich obciążeń...


Tylko raczej jako zachętę do zwiększenia tonażu i wykorzystaniu dużej objętości (nie żyłowania na jedynkach i dwójkach) na wzmocnienie mięśni korpusu. Pas Ci w zależności od możliwości doda kilka %, więc schodzenie o kilkadziesiąt kg w dół, bo bez pasa trzeba uważać, jest bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2585 Napisanych postów 5119 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78340
Dzięki!
Nie, nie z racji dosyc wysokich obciążeń wolę stopniowo zwiekszać ciężar tz piramida.
Będę czuł na ile mogę sobie pozwolić, jednak pierwsza seria czy to z pasem, czy bez to ciężar będzie taki sam.
Dzięki i pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Pytanko. Do tej pory PHAT 10 tygodni. Od jutra zamierzam zmienić plan na split z partią dwa razy w tyg(Coś a'la P&P któe nie lubie ze względu na łączenie barków z klata które mi nie odpowiada)
Mój podział(pn, wt, czw, pi)

A - Klata, nogi, triceps
B - Plecy, barki, bicep
s
Chce jeden dzień bardziej siłowo drugi hipertroficznie- jak to widzicie:
PN Siła A
WT Siła B
CZW HIPER A
PI HIPER B


PN SIŁA A lub B
WT HIPER A lub B
CZW HIPER A lub B
PI SIŁA A lub B




Zmieniony przez - diwadek w dniu 2015-09-20 17:01:16

Zmieniony przez - diwadek w dniu 2015-09-20 17:01:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2961
W żadnym wypadku robienie barków dzień po klacie nie będzie dobrym rozwiązaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Niby tak, ale dużo lepeij jest tak(DLA MNIE) niż robienie barków i klaty w jeden dzień, bo znacznie cierpi na tym albo jedno albo drugie. A barki dzień przed klatą??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
kiedyś tak trenowałem, ze na okrągło przy czymś pracowaly barki, tricepsy, plecy i w sumie jakoś wyrabiałem choć szczerze mówiąc było ciężko... i tak dla eksperymentu można próbować, z tym, ze mimo wszystko biceps z tricepsem zamieniłbym kolejnością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Jak biceps z tricepsem kolejnością? Żeby bic z klata i nogami a plecy barki i triceps?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Przemyśle przemyśle Ale przy plecach robię wiosła i podciagania to mimo wszystko pracuje biceps...i jeszcze go w osobny dzień dobinac...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z wyciskaniem sztangi - słaba siła, długi staż

Następny temat

pomoc w ocenie budowy

WHEY premium