SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 3

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111696

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Się nie nadymaj tak - bo Ci zaszkodzi.

Dalej twierdzę, że zaczynanie układania planu od wyznaczenia ilości serii jest kuriozum dla osoby zaawansowanej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za odpowiedzi, chodzi mi o to, że mam tendencje do przesadzania i zajeżdżania się, a to na redukcji zazwyczaj prowadzi do przetrenowania i spalania mięśni, więc stąd moje pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
fitunia
dzięki za odpowiedzi, chodzi mi o to, że mam tendencje do przesadzania i zajeżdżania się, a to na redukcji zazwyczaj prowadzi do przetrenowania i spalania mięśni, więc stąd moje pytanie


Często jak układam treningi klientkom - to właśnie stosuję schemat góra/dół. I na prawdę te treningi wyglądają bardzo różnie i ilość serii jest bardzo różna. Raczej określ sobie maksymalny czas treningu - i w nim się mieść. To zapewni odpowiednią intensywność oraz wprowadzi naturalne ograniczenia ilościowe.

Ciężko coś więcej podpowiedzieć, bo nic o tobie nie wiem. Może załóż swój temat wypełnij ankietę zaproponuj trening i się postaram coś pomóc konkretniej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, w porządku, tak też zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
fitunia ( fajny nick )dlatego napisałm ci zeby spokojnie wprowadzac zmiany. trening moze byc i fbw i push/pull jak napisał słowik. wazne zeby cos robic i robic to dobrze, + troche aero i efekt murowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
shadow777
fitunia ( fajny nick )dlatego napisałm ci zeby spokojnie wprowadzac zmiany. trening moze byc i fbw i push/pull jak napisał słowik. wazne zeby cos robic i robic to dobrze, + troche aero i efekt murowany.


Oczywiście dieta nieważna według Ciebie .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To chyba nigdy chłopie nie pomagałeś w redukcji żadnej kobiecie. Szkoda czasu na dyskusje z Tobą.

Zmieniony przez - nightingal w dniu 2014-03-28 14:37:24

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Sięgnij najpierw po słownik ortograficzny i się dokształć bo kaleczysz ojczysty język błędami. Przykro patrzeć.

A jakież to wspaniałe sylwetki w dziejach historii zbudowane były bez diety???

Trening to moje hobby i odskocznia od codzienności. Uważam, że jak się coś robi to warto to robić na 100% a nie na pół gwizdka. Jeśli sądzisz inaczej to się sam przekonasz ile można osiągnąć olewając odpowiednie jedzenie.

Dalsza dyskusja nie ma sensu. Także rośnij duży bez diety. I się pochwal na forum ile urośniesz zanim dobijesz do permanentnej stagnacji.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2014-03-28 20:09:41

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z wyciskaniem sztangi - słaba siła, długi staż

Następny temat

pomoc w ocenie budowy

WHEY premium