SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 3

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111720

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
@ronnie

dzięki, czyli jak zrobie sobie tydzien luzny, zagram w pilkeczke, pojde na basenik zeby spokojnie poplywac to bedzie ok? I od przyszlego tyg znowu ogien z treningami silowymi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 537 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4291
Patrząc po Twoich fotach chyba nie ma się czego obawiać i spokojnie można dać odpocząć mięśniom by wrócić i przerzucać tony żelastwa :F

DT: Po pełnej redukcji
Cel: Reverse i powolne wbijanie mięcha.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_PoGGromca,_czyli_historia_chłopca_z_węglem_zamiast_zapałek-t1087550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Sztumianin
Dzięki Justtraning.
Od wczoraj wskoczyłem na taki plan :)




Jeżeli masz już trochę stażu (1,5 - 2 lata) to możesz spróbować pociągnąć przez 4-6 tygodni trening łap z jakąś metodą intensyfikacyjną np. super serie, drop sety itp. potem ze 2 miesiące trenuj normalnie i znowu jakaś metoda przez 4-6 tygodni, ale trenuj bica z tricem raz w tygodniu a dobrze.

Oczywiście zakładam, że odżywiasz się odpowiednio i trenujesz odpowiednio i zastój nastąpił tylko w łapach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1337
Witam mam pytanie odnśnie treningu na diecie CKDw poście https://www.sfd.pl/CKD__fakty_nie_mity_by_qaz-t161108.html qaz opisał trening ale czy bym mógł trenować swoim czyli dwie partie mięśniowe 5 ćwiczeń po 5 serii +40 minut aerobów??? Z góry dziękuje za odpowiedz pozdro :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
waceq
@ronnie

dzięki, czyli jak zrobie sobie tydzien luzny, zagram w pilkeczke, pojde na basenik zeby spokojnie poplywac to bedzie ok? I od przyszlego tyg znowu ogien z treningami silowymi?


takie przerwy są raczej dla psychiki i jeśli człowiek czuje, że powinien ją zrobić, albo jest bardzo niepewny czy ją zrobić to powinien... dla mięśni czy odpoczną ów tydzień całkowicie czy będą trenowane dużo lżej myślę, zę nie ma aż takiego znaczenia... to swego rodzaju relaks psychiczny, niejako zapomnienie o tym, ze do czegoś z całych niemalże sił dążymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
@apokalipsa

Problem w tym że ja tej przerwy nie chce i w sumie nie moge się doczekać treningów znowu :D ale mysle ze to efekt motywacji po udanej redukcji.. ale jak kilka dni nie pocwicze to wroce z jeszcze większą ochotą wiec chyba na dobre to wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3889
Możecie mi powiedzieć jak powinno wyglądać dokładanie ciężaru w RAMPIE 8pow zamkniętej w 5 seriach, przy ostatniej serii chciałbym uzyskać 66kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
waceq
@apokalipsa

Problem w tym że ja tej przerwy nie chce i w sumie nie moge się doczekać treningów znowu :D ale mysle ze to efekt motywacji po udanej redukcji.. ale jak kilka dni nie pocwicze to wroce z jeszcze większą ochotą wiec chyba na dobre to wyjdzie




To jest kwestia indywidualna, jedni twierdzą, że przerwy nie trzeba, wystarczy zluzować a inni, że czasem należy totalnie odpuścić trening. Poczytaj o roztrenowaniu, może jeszcze nie widziałeś :

http://potreningu.pl/articles/595/roztrenowanie-strategiczne-regeneracja---trening-i-odzywianie-w-tym-okresie 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
waceq
@apokalipsa

Problem w tym że ja tej przerwy nie chce i w sumie nie moge się doczekać treningów znowu :D ale mysle ze to efekt motywacji po udanej redukcji.. ale jak kilka dni nie pocwicze to wroce z jeszcze większą ochotą wiec chyba na dobre to wyjdzie




no dobrze tylko się zastanawiam po co w takiej sytuacji dzielić włos na czworo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56384
Witam, panowie jakie ćwiczenia w głównej mierze przyczynią się do poprawy szerokości pleców oraz obręczy barkowej ?

Czy te poniżej są ok ? Czy coś jeszcze ?

Podciąganie nachwytem, wyciąg górny szeroko do klatki/karku, podciąganie wzdłuż tułowia szerokim chwytem, wyciskanie sztangi zza karku, wszelkiego rodzaju wznosy na boczny i tylny akton barku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z wyciskaniem sztangi - słaba siła, długi staż

Następny temat

pomoc w ocenie budowy

WHEY premium