SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 3

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111711

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Nie wiem czy czytałeś - jak nie to polecam. Bardzo mądry art Knife'a o 5x5

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=91 

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Panowie poproszę o link do poprawnego wyciskania hantlami.Ostatnio rzuciłem okiem ,, każdy knur '' zaobserwowałem że ma nieco inna technikę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A le wyciskanie na klatkę na barki??

Poza tym nie ma jednej techniki. Pewne elementy mogą się różnić - bo to będzie wynikało z indywidualizacji ćwiczenia pod konkretną osobę oraz z ukierunkowania tego ćwiczenia na konkretny rejon na przykład.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
pod klatkę. Jedni na koncu hantle przyblizają do siebie w koncowej fazie, 2dzy 3maja caly czas hantle na szerokość barkow.
2ga sprawa, jak powinien wygladac wyciskopodrzut nastawiony pod eksplozywnosć?

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2014-11-07 15:56:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
szukam kogos kto za oplata pomoze mi przy tym zadaniu...

insa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
Oblicz zapotrzebowanie dla kobiety w wieku 35 lat chorującej na nadciśnienie (o niskiej aktywności fizycznej, wzroście 170 cm i masie 74 kg) na tłuszcz, białko i węglowodany. Podaj zapotrzebowanie na energię (wg norm), oblicz BMI, oceń masę ciała, podaj zalecenia żywieniowe

insa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Mam takie pytanko bo planuje zaczac trening GVT i czytam ten artykul 3 raz i chce sie upewnic . Jak robie A1 10x10 klatka to jaka przerwa jest pomiędzy seriami 10 s ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale tam jest zdaje się, seria łaczona- wyciskanie i podciąganie na drążku a następnie 90 sekund przerwy,,, więc wynikałoby z tego, ze od pierwszego do drugiego ćwiczania[A1 i A2] PRZECHODZISZ NIE ROBIĄC PRZERWY, NATOMIAST DOPIERO PO zakończeniu obydwu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
jest sens zmieniac splita z 5 dniowego na 4 dniowy laczac grupy?
czy jesli sie ma czas to lepiej pociagnac dlaje 5 xDT w tygodniu?

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
No co Ty 10 x 10 pow bez zadnej przerwy czyli 100 powt z ciezarem 60 % oj chyba nie dal by rady . Cos chyba nie tak bo jest te 90 s tak po calej klatce przed drążkiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z wyciskaniem sztangi - słaba siła, długi staż

Następny temat

pomoc w ocenie budowy

WHEY premium