SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 3

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111681

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 790
apokalipsa
...nie jestem do końca w temacie ale jakby chodziło o podciąganie na drążku do karku to wg. mnie najlepsza wersja, pod warunkiem- co chyba troszkę trudniejsze niżli w innych wersjach- prawidłowej pozycji, a także raczej zastosowania specjalnego drążka z" wycięciem"


Chodzi o podciąganie się na drążku. Włsćiwie dopiero docieram się w tej wersji bo robiłem ją 2 raz w życiu i jestem trochę skonfundowany Nie wiem co z techniką.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
technika jest bardzo niedobra- waśnie , a może nawet przede wszystkim, że wykonujesz to na nie pozwalającym na osiągnięcie właściwej pozycji drążku... na nim szkoda robić tą wersję bo nawet przy najlepszych chęciach będziesz się garbił...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 739
Ćwiczyc miesien gdy nadal mamy na nim zakwas?
Trening klatki, barków,tricepsa, nóg 3 razy w przeciagu 9 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Cwiczyc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 790
apokalipsa
technika jest bardzo niedobra- waśnie , a może nawet przede wszystkim, że wykonujesz to na nie pozwalającym na osiągnięcie właściwej pozycji drążku... na nim szkoda robić tą wersję bo nawet przy najlepszych chęciach będziesz się garbił...


Tak też myślałem. Szkoda bo szukałem alternatywy dla podciągania się do klatki a chwyt neutralny albo podchwyt średnio mi pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A po co Ci alternatywa ? Próbowałeś podciągania do mostka ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 790
Bo odczuwam małą monotonię tym ruchem i szukałem innego. W mojej okolicy na "siłowni" w parku są uchwyty po bokach a nie drążek i głowę można wcisnąć pomiędzy dłonie. Nie odchylam się po łuku do tyłu ale ruch jest bardziej pionowy. Niby drobnostki ale wchodzi genialnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6173
Witam,planuje trening na mase i mam takie pytanie czy lepiej dac trzydniowy plan treningowy czy moze lepiej cztero?
A moze 4 i do tego w ostatni trening w tygodniu taki lekki trening obwodowy zapodać? Czy to raczej nie ma sensu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Grieg, próbowałeś podciągania na ręcznikach? Bardzo fajnie wchodzi, pomijam że dobre na chwyt, to po prostu tor ruchu jest bardzo naturalny, pełny i przyjazny dla nadgarstków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jeśli masz kółka gimnastyczne na siłowni, to się nie zastanawiaj.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z wyciskaniem sztangi - słaba siła, długi staż

Następny temat

pomoc w ocenie budowy

WHEY premium