SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 3

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111689

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
50 min interwałów? Masz wydolność Armstronga w latach jego świetności :) Robisz aeroby kolego zapewne, ale to chyba i tak za długo po treningu


Zmieniony przez - justtraning w dniu 2015-12-01 10:22:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Apokalipsa. Pokombinowałem trochę z godzinami, biorąc pod uwagę Twoje rady i dałbym radę robić wcześniej wspomniane FBW co drugi dzień, czyli w cyklach 4 dniowych. Jak to widzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
lapor
Witam mam pytanie trenuje na rzeźbę i codziennie biegam na bieżni po treningu robię na niej interwały po 50 minut i tu moje pytanie czy mogę biegać po tyle minut jak nie to proszę o jakieś wytłumaczenie czemu nie z góry dziękuję za pomoc......



za zaśmiecanie działu należy się nagana...nie wystarczy Ci jeden temat... i to z tego co zauważyłeś z satysfakcjonującą odpowiedzią...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Dremor
Apokalipsa. Pokombinowałem trochę z godzinami, biorąc pod uwagę Twoje rady i dałbym radę robić wcześniej wspomniane FBW co drugi dzień, czyli w cyklach 4 dniowych. Jak to widzisz?


już sam nie do końca rozumiem o co Ci już chodzi...

daj normalnie więc, bez niedzieli i sprawa załatwiona jeśli cały czas mówimy o FBW, czyli bez podziału ciała na części.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 861
Planuje rozpocząć trening HST ale za cholere nie chce robić sobie przerwy a wiem , że jest to dość ważny punkt tego programu treningowego ale moje pytanie to czy bez tego strategicznego roztrenowania jest sens robic hst ? dotychczas ćwiczyłem push pull i tak z dnia na dzien przejsc na ten fbw male ciężary ? no po prostu czy moge tak zrobić zebym nie żałował straconego czasu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A kto Ci zabroni. To trening jest dla Ciebie a nie Ty dla treningu. Zrób jak uważasz za stosowne. Przynajmniej przekonasz się organoleptycznie czy to była dobra decyzja i będziesz o to mądrzejszy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 252
Szybkie pytanko.

Czy taki trening może być? Split już mi się przejadł [byłem na nim 4 miechy - wcześniej FBW].
I jeśli tak to ile najlepiej robić powtorzeń?
Jest to trening PUSH PULL.


PUSH Poniedziałek i czwartek:
- wyciskanie sztangi na płasko 3x
- wyciskanie hantli na skosie 3x
- wyciskanie z klatki stojąc 3x
- wznos boczny 2x
- wyciskanie francuskie sztangi leżąc 3x
- prostowanie nóg na maszynie 3x


PULL Wtorek i piątek:
- martwy ciąg 3x
- podciąganie na drążku nachwytem 3x
- wiosłowanie hantlem 3x
- unoszenie sztangi wzdłuż tułowia 3x
- uginanie ramion stojąc hantle 3x
- uginanie ramion sztanga 2x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Prostowanie nóg na maszynie x 3 - no masakra, a na klatę masz 2 razy tyle bo 2 ćwiczenia. To jest lipa. Poza tym w takiej objętości jest to trening dla świeżaka raczej. No i zawsze mnie śmieszy jak ktoś pisze, że mu się split przejadł - jak może przejeść się system treningowy który daje największe pole manewru jeśli idzie o wszelkie modyfikacje, intensyfikacje czy metody uderzeniowe. Czy aby nie pomyliłeś działów i na pewno jesteś zaawansowaną osobą??


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2015-12-02 09:31:06

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 252
Nogi tylko jedno ćwiczenie bo po operacji tylko to mogę wykonywać.
Objętość taka bo trening 4 razy w tygodniu by był czas na regeneracje.
Splitt się przejadł bo wolę przenieść się na PUSH PULL z racji że w ciągu miesiąca wyjdzie to lepiej objętościowo niż 3 razy w tygodniu splitt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
to działaj - a po napisz o efektach - szału nie uświadczysz

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z wyciskaniem sztangi - słaba siła, długi staż

Następny temat

pomoc w ocenie budowy

WHEY premium