SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 3

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111682

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Trenuje splitem:
Klata + tric
Plecy + bic
Barki + brzuch
Nogi

Wszystko mi pasuje, cwiczenia mi odpowiadają.
ALE. Po treningu barki + brzuch, mam mocno ztyrany brzuch, następnego dnia na przysiadach to wychodzi. Nie moge już tyle nosić, bo brzuch jako stabilizator siada. Jak to poprzestawiać by miało sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Daj trening nóg wcześniej - np. jako 1. albo 2. w tygodniu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Jak dam jako 1 to bedzie to samo, jak jako 2 to wtedy bede mial problem z martwym ciagiem. Ja nie dziele tego na pon, sr, piatek cokolwiek. Mam prace i zycie taka ,ze jak pojde dzis, staram sie pojsc jutro, a nie zawsze wypali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A co robisz na ten brzuch. Może zamień tylko miejscami dwa ostatnie treningi.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Po martwym tez gorzej przysiady ida. Na brzuch zwykle spiecia, skosy - uginanie z hantlem w rece (nie wiem jak to nazwac). Brzuch mam bardzo slaby, dodatkowo jestem na redu i jest problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Daj martwy do barków - długie lata tak robiłem i było zaj**iście.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Plecy z barkami? Nie rozumiem? Plecy i barki to dwie partie przy ktorych bardzo sie staram, barki mam troche za male.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
PiotrG
Trenuje splitem:
Klata + tric
Plecy + bic
Barki + brzuch
Nogi



dodajesz po treningu barków sam martwy ciąg. Reszta grzbietu tak jak masz w planie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Ale przecież bedą plecy mocno zjechane po podciaganiu i wioslowaniu, wiec nie dam rady martwego zrobic dobrze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
to daj ten brzuch w pierwszym treningu w tygodniu.

Osobiście nie widzę problemu żadnego. Chyba że masz strasznie zaniedbany ten brzuch i Ci mocno doskwiera po treningu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z wyciskaniem sztangi - słaba siła, długi staż

Następny temat

pomoc w ocenie budowy

WHEY premium