SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 3

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111657

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1450
Mam pytanie raczej nie dotyczace treningu a dzialu, mozna jakos sortowac tematy? Np od najwiekszej ilosci odpowiedzi czy cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
justtraning
Chciałbym móc tak ćwiczyć , tyle, że musiałbym z moim wytrenowaniem robić partię raz na 10 dni. Dla mnie trening marzeń to taki, który składałby się z samym gigantserii, drop setów albo superserii.... :D



nie wiem tylko czy wyszłoby Ci to do końca na dobre... ja nie opisuje tutaj rzeczy skrajnych jakie zdarzało mi się robić nawet dość długo- wyznawałem swego czasu b. poularną a tyleż błędną interpretecję, ze im więcej tym lepiej albo nawet jak nie rośnie to na pewno trzeba dorzucić do pieca i to ile się tylko da...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Pewnie bym się w 2 tygodnie przetrenował :) Ja prawie rok czasu straciłem na katowanie łap bo jak mi nie rosły przy 12 seriach raz w tygodniu, to zamiast zejść do 8-9 serii 1xweek to robiłem 8 serii 2x week i jeszcze czasem drop secik, superseryjka itp. Siła rosła jak dzik, to myślałem, że masa pójdzie a tu lipa.... Potem spadek motywacji, olewanie innych partii przez dysproporcje, sięganie po saa ( póki co to jeden niedokończony cykl na mieciu).

Morał taki, że nie można zbytnio odbiegać od schematów treningowych, bo w 90% nie wyjdzie to na dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 187
Hej mistrzowie.
Leciałem 8 tygodni split Doriana Blood & Guts, pod kreatynkę(polecam) i od razu po nim wskoczyłem na cykl metką z nowym splitem 4dniowym (cykl 5 tygodniowy). Za kilkanaście dni rozpoczynam odblok, wchodzę też na kreatynkę ale czuję że przydałaby się REGENERACJA.

Jak doradzicie mi się zregenerować? Doradzicie ile czasu i jak ćwiczyć? Nie chcę robić całkowitej przerwy od silowni, bo po SAA to odpada. Później planuję w trybie naturalnym wejść na FBW 5x5.

Jesteś tym co jesz, co wchłoniesz a czego nie wydalisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Mogłeś przed cyklem dać sobie z tydzień wolnego albo luźnego treningu. Teraz to kwestia tego jak bardzo potrzebujesz pauzy, bo na niewielkich dawkach saa też można się przetrenować. Jeżeli bardzo czujesz się wyczerpany to zrób ze 2-3 treningi lżejsze, mięśnie rosną podczas odpoczynku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9184
w zeszłym tygodniu przyszła na siłownie ławeczka ze skosem dolnym. chciałbym więc wpleść w trening klatki skos dolny dla podkreślenia tych mięśni. wiem że za dużo wyciskań nie ma sensu. do tej pory z wyciskań robiłem płaską oraz skos dodatni. z którego z tych wyciskań zrezygnować? osobiście skłaniam się by zastąpić płaską skosem dolnym ale nie wiem czy dobrze kombinuje


Zmieniony przez - Joks w dniu 2015-11-23 10:00:21

Bez rozstepow niema postepow,a kazdy rozstep to postep :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
Nie będzie problemu raz zrobić sobie interwały rano po śniadaniu a za 5h trening?

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Joks:
Według mnie możesz dać zamiast płaskiej, chociaż ja bym dał zamiast jakiejś izolacji, ale moim celem jest przede wszystkim masa więc unikam izolacji. Nie wiem jak z tym u Ciebie.

Jopekmp:

Osobiście nie widzę przeciwwskazań, jeżeli nie zrobisz ich od razu po śniadaniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3980
Mam pytanko. Ćwiczę już ogólnie wporzeo długo, efekty są niezłe. Kiedyś brałem białeczko, ale przestałem bo stwierdziłem że wolę się przyłozyć do michy. (średnio jem 2g białka/kg masy ciała). Ogólnie rozchodzi się o to czy polecacie jakąś suplementacje, jakieś witaminy albo coś innego. I czy jest wgl sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Pewnie, że jest sens. Jeżeli dostarczasz białka, węgli i tłuszczy tyle ile trzeba to możesz dorzucić kreatynę i jakąś przedtreningówkę i prozdrowotnie witaminy i minerały, omega 3, magnez b6 i cynk.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z wyciskaniem sztangi - słaba siła, długi staż

Następny temat

pomoc w ocenie budowy

WHEY premium