SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 3

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111719

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko, no trening w sumie wyszedł prawie jak nie trening, dlatego się zastanawiam, a wiadomo, przy nogach to trzeba być w pełni sił, bo to ciężki trening. a ja jeszcze jestem na etapie "no excuses ponad wszystko", pewnie do czasu, aż się przekręcę w trakcie treningu lub doznam poważnej kontuzji

Zmieniony przez - fitunia w dniu 2014-02-05 11:18:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Słabsze dni się zdarzają - i trzeba z tym żyć. Nie ma co jednak panikować. Ważne żeby w określonej dłuższej perspektywie realizować swoje cele. A że pod drodze wypadnie jedna czy więcej małych obsuwek - to nie ma co się przejmować.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Panowie czy można się sugerować techniką z poniższego filmiku?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777715
Trzeba poprawić parę rzeczy po pierwsze głowa ma leżeć na ławce w jednej linii z kręgosłupem. Po drugie ramie ma być pionowo cały czas nie może przemieszczać się do przodu po trzecie supinacja może być zdecydowanie większa

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
Od zawsze trenowałem systemem FBW jednak ostanio plubiłem split(Porzucenie deka logizacji FBW przyniosło mi wreszcie wyrwanie z zastoju). Jeszcze przez miesiąc będe na masie ale już chce zacząć planować późniejszą redukcje. I teraz moje pytanie czy klasyczny split partia 1x/tydzień jest optymalnym rozwiazaiem zapewniającym zachowanie masy/ siły podczas redukcji(oczywiście dieta bedzie, planuje cc)? Czy raczej skłaniać się ku częstszej stymulacji mięśnia typu split partia 2x/tydzień, FBW?

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Raz w tygodniu zupełnie wystarczy. Trening w czasie redukcji nie różni się od tego który wykonujemy na masę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Witam, mam takie pytanie bo troche mnie to nurtuje, czy dobrym rozwiazaniem byloby polaczyc trening na silowni 3-4 (stricte dzielony) z 1-2 sesjami street workoutu (zastapiloby to sesje aerobowe oraz interwaly). Glownym celem jest budowanie masy miesniowej w okresie maj-sierpien.
Jezeli chodzi o cwiczenia na pewno by ze soba nie kolidowaly chodzi o street workout, np. na silowni robilbym z obciazeniem podciaganie a w street juz bez itp itd.
Co o takim czyms sadzicie czy to ma w ogole sens??

Zmieniony przez - Slawod1 w dniu 2014-02-07 10:51:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Lepiej odpoczywaj
Jeśli się uprzesz,możesz coś tam "pomałpować" na drążku,jednak nie szukałbym w tym jakieś sposobu przyśpieszającego przyrost masy.

Czy to jest dobry trening metaboliczny?

Nie sądzę.
No chyba ,że połączysz elementy SW ze sprintami.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Chce odpoczac od biegania i sprintow sporo sie nabiegam na treningach pilki i na meczach, chcialem cos nowego sprobowac i chcialem poznac Wasza opinie.
W glownej mierze chodzilo mi o podciagania roznego typu oraz wejscia silowe, na silowni robilbym max 2-3 serie podciagania z obciazeniem i wsio reszta co innego.
Troche moze zle sie wyrazilem przyrost masy miesniowej i ubytek mojej tkanki tluszczowej, myslalem, ze taka forma treningu moze zastapic te wyzej wymienione rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
To ile zrobisz tych wejść siłowych?

Generalnie możesz ułożyć sobie trening metaboliczny,który będzie fajnym urozmaiceniem,a możesz również zrobić żmudny trening siłowy,w oparciu o ciężar własnego ciała.

Jeśli chcesz,by to wypaliło-zrób kompleksy metaboliczne.
Np. podciąganie połączone z pompkami,burpees,sprintem,przerzucaniem opony....itd.

Sam w okresie letnim korzystam z tego typu treningów(ala crossfit).Bardzo polecam



Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2014-02-07 15:21:25

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z wyciskaniem sztangi - słaba siła, długi staż

Następny temat

pomoc w ocenie budowy

WHEY premium