SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 3

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111675

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
Siemka

Chce sobie zrobić lekką regenerację, czy może to byc tydzień całkowiego odpuszczenia treningów ? czy np w ciągu tego tygodnia raz sobie zrobić delikatne przepompowanie :) takie FBW po 12-15 powt, z dośc duzym zapasem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
takiego tygodnia nie ma sensu niczym przetykać- niech on będzie cały wolny od treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
Czy można robić masę i siłę równolegle?
Jestem zadowolony z wielkości swoich ramion i nie chcę żeby dalej (tak szybko) rosły, ale klatce pozostawiam jeszcze trochę do życzenia.
Mogę zrobić tak, że na klatę, plecy i barki robię sobie piramidkę jak dotychczas, a na ręce robić zestawy siłowe?
I tak przy okazji, od czego jest skrót SOG?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
aż tak szybko rosną te ramiona czy może reszta za wolno...? oczywiście można jedną grupę trenować z większym naciskiem siłowym, inną masowym, ogolnie wiele można robić naraz byle tylko nie rzeczy przeciwstawnych... sog do oznaka wdzięczności w nagrodę za satysfakcjonującą[obiektywnie pozytywną może raczej] poradę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
apokalipsa
aż tak szybko rosną te ramiona czy może reszta za wolno...? oczywiście można jedną grupę trenować z większym naciskiem siłowym, inną masowym, ogolnie wiele można robić naraz byle tylko nie rzeczy przeciwstawnych... sog do oznaka wdzięczności w nagrodę za satysfakcjonującą[obiektywnie pozytywną może raczej] poradę

Trudno powiedzieć. W każdym razie podoba mi się stan obecny i nie chcę żeby były większe.
Wiem że sog to nagroda, ale zastanawia mnie od czego to jest skrót ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
Siemka

Czy nastepujący podział na partie w splicie bedzie prawidlowy?

pn - klatka biceps
wt- nogi
czw- Barki triceps
pt- plecy

Zmieniony przez - waceq w dniu 2015-03-29 20:22:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak, jest raczej prawidłowy- jeśli dobrze go zapełnisz to będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Czy taka superseria na brzuch jest dobra?

Wszystko 4 serie

Allahy 15 powt
Unos nóg w zwisie na drążku 8powt
Spięcia na podłodze max powt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Addamek
Czy taka superseria na brzuch jest dobra?

Wszystko 4 serie

Allahy 15 powt
Unos nóg w zwisie na drążku 8powt
Spięcia na podłodze max powt


Seria jak seria. Możesz tak ćwiczyć, jeśli Tobie pasuje.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 300 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13930
Panowie aktualnie biegam interwały 15 s/45 t. Jestem na 10 takich przebiegach i myślę czy dodawać dalej po jednym interwale czy zmniejszać czas truchtu. Myslałem, żeby zmienić na 15/30.

Zmieniony przez - Lewy Jack w dniu 2015-04-04 14:30:35
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z wyciskaniem sztangi - słaba siła, długi staż

Następny temat

pomoc w ocenie budowy

WHEY premium