SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 3

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111714

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 376 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2630
apokalipsa
beomzw


suplementuje witaminy z treca na dzień i noc + kompleks wit B+ wit D, z pobudzaczy to meltdown jako spalacz, pije ok 2,5l wody dziennie, jem 6 razy dziennie i w każdym posiłku mam różne warzywa



jeśli w tym względzie jest wszystko w porządku to może to być już swego rodzaju "zmęczenie materiału" odnośnie owej redukcji, możliwe też, że niejako poprzez to bieganie już wychodzi trochę trudniej i włączają się przy tym zbyt mocno mięśnie piszczelowe i stąd ów bol, a raczej chyba jego zaczątki... myślę, ze jeśli na kolejnych się powtórzy lub nawet nasili to powinieneś chwile od tego[interwałów] albo od redukcji w jakiś sposób odpocząć...



Tylko że nie od początku redukcji robiłem interwały, robie je jakoś 4 tydzień i na początku przez 3 tygodnie tak nie było :P Robie je 4xtyg po treningu siłowym + w osobny dzień aeroby 30-35min i przy aerobach tego nie czuje, co myślisz o tym żeby sie przesiąść z powrotem na aeroby? Trening + 15min interwałów zajmuje mi godzine wiec jak zrobie 30-35min aerobów to sie chyba nic nie stanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak np. trenujesz nogi- a łydki w szczególności i tam gdzie one pracują- to w sumie byłoby wcale nie dziwne, ze coś takiego odczuwasz...
jak owe interwały wykonujesz 4 razy w tygodniu to też się może kumulować zmęczenie, proponowałbym ew. ograniczyć je do dwóch razy po treningu, a także przenieść na nietreningowe zamiast aerobów, a te dać w miejsce interwałów w pozostałe dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 376 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2630
apokalipsa
jak np. trenujesz nogi- a łydki w szczególności i tam gdzie one pracują- to w sumie byłoby wcale nie dziwne, ze coś takiego odczuwasz...
jak owe interwały wykonujesz 4 razy w tygodniu to też się może kumulować zmęczenie, proponowałbym ew. ograniczyć je do dwóch razy po treningu, a także przenieść na nietreningowe zamiast aerobów, a te dać w miejsce interwałów w pozostałe dni.


Sorki :D źle napisałem wcześniej, nogi robie całe i nie robie wtedy ani aerobów ani interwałów, ide na bieznie na 8-10min przepompować krew :P Spróbuje coś pokombinować w ten deseń co mówisz, dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8409
Witam.
Niestety od niedawna po poważnej operacji kolana nie mogę robić przysiadów, MC, ani wiosła sztangą, ale za to zastępuję je innymi ćwiczeniami gdzie nie obciążam tak kolana i tu moje pytanie - czy te ćwiczenia tak na prawdę mają wpływ na rozwój innych partii typu klata, ramiona, barki z powodu że są to tzw ciężkie, złożone ćwiczenia i powodują wyrzut hormonów, czy to nie ma znaczenia i inne partie rozwijają się tylko bezpośrednio od cwiczen działajacych na nie? Innymi słowy, czy górne partie ciała ucierpią z powodu braku tych ćwiczeń w programie ?
Nogi ćwiczę głównie wypadami i na suwnicy.

Zmieniony przez - FoxXyx w dniu 2014-02-18 18:39:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Górne partie nie ucierpią.
A wyrzut hormonów anabolicznych podczas treningu nie ma aż tak wielkiego wpływu na proces kompensacji.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1226
Mozna rozwijac mase miesniowa utrzymujac staly BF na poziomie powiedzmy 10-12 % ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Panowie mam pytanie, planuje zrobic nastepny cykl HST i tak sie zastanawiam jakie cwiczenia na nogi wybrac. Dodam, ze w treningu A robie MC a w treningu B robie rack pulla, co byscie wybrali A - wykroki ze sztanga, B - przysiad ze sztanga z tylu czy A - przysiad sztanga trzymana z przodu i B - przysiad sztanga trzymana z tylu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
alleegro
Mozna rozwijac mase miesniowa utrzymujac staly BF na poziomie powiedzmy 10-12 % ?


Da się utrzymać niski poziom BF i robić masę. Z tym, że troszkę jest to sprawa indywidualna i indywidualne musi być też podejście do żarcia.No i nie zakładałbym z góry, że trzymam 10-12%. to tez kwestia indywidualna.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Slawod1
Panowie mam pytanie, planuje zrobic nastepny cykl HST i tak sie zastanawiam jakie cwiczenia na nogi wybrac. Dodam, ze w treningu A robie MC a w treningu B robie rack pulla, co byscie wybrali A - wykroki ze sztanga, B - przysiad ze sztanga z tylu czy A - przysiad sztanga trzymana z przodu i B - przysiad sztanga trzymana z tylu??



To jeszcze wyjaśnij czy szukasz ćwiczeń na przód czy tył uda. Bo dla mnie to co robisz teraz i to co planujesz robić jest bardzo mylące.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Szukam cwiczen, ktore angazuja jak najwiecej miesni, planuje uniknac jednej sesji na ktorej bede robil mocny martwy ciag i przysiady ze sztanga z tylu (szczegolnie tam gdzie mam 5), nie chce zbyt mocno przeciazyc kregoslupa.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z wyciskaniem sztangi - słaba siła, długi staż

Następny temat

pomoc w ocenie budowy

WHEY premium