SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 3

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111662

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak; właściwie trzeba by dostosowywać do stopnia zaawansowania poszczególnej osoby, tak około 5-6sek. to myslę, ze dobra opcja u wielu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Mam pytanie odnosnie metody 21 na biceps. czy robie wszystko od razu czy miedzy seriami zrobic przerwe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Od razu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 215
Witam, nie chcę zakładać nowego tematu, mam plan do oceny. Cel wytrzymałość / kondycja, masa. Pracuje po 10-11h, tydzień pierwsza zmiana, tydzień druga zmiana i tak w kółko, więc nie mam czasu na treningi za dużo maximum 1h. Mam 2 plany zależnie od zmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To jednak załóż swój temat, wypełnij ankietę napisz trochę o charakterze tej pracy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
Czy moze mi ktos powiedziec jakie miesnie pracuja przy podciaganiu na drazku nadchwytem szeroko , srednio i wasko ? Z gory dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Zasadniczo rzecz biorąc to głównie: m. najszersze grzbietu, obłe mniejsze, obłe większe, podgrzebieniowe, dwugłowe ramion. Jedynie akcent się zmienia troszkę jeśli zmieniasz rozstaw dłoni.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
Do tej pory robilem podciaganie szerokim nadchchwytem i chcialem sprobowac teraz robic waskim ale wlasnie nie wiem do konca ktore rejony plecow beda pracowaly przy waskim uchwycie . Napewno bedzie mniejszy nacisk na najszersze dobrze mysle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Im szerszy chwyt, tym mocniej pracuja m. najszersze (rejony zewnetrzne) oraz miesnie oble, a wiec obszary zewnetrzne plecow.
Im wezszy chwyt, tym mocniej pracuja m. najszersze (rejony wewnetrzne i dolne) oraz miesnie czworoboczne, a wiec obszary wewnetrzne plecow.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z wyciskaniem sztangi - słaba siła, długi staż

Następny temat

pomoc w ocenie budowy

WHEY premium