SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 3

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111706

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Proponowałbym poszerzenie wiedzy z zakresu zarówno treningu jak i diety i dopasowaniu jednego i drugiego pod siebie, bo są to elementy komplementarne.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2961
Siema. Mam pytanie kiedy robic martwy ciag. Dokladniej w planie mam w pon. nogi:przysiad,wykroki mc na prostych, a w czw. plecy: wioslo,drazek,wyciag, martwy. Robic np. w obu treningach po 3 serie, czy np. tylko w dniu treningu nog 4 serie na prostych? Treningu nog za bardzo nie zmienie bo cwicze w domu, maszyn brak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
Ja jak nie mam takiej maszynki gdzie się zapieram i robię wznosy tułowia to robię martwy ciąg raz w tygodniu z 7 serii i wystarcza. 5 serii z niskim zakresem powtórzeń a reszta na dobicie dużo powtórzeń.

Też mam pytanko. Robiłem teraz przerwę regeneracyjną przed cyklem i nóg nie robiłem 3 tygodnie, pozostałych partii 2 tygodnie. Jednak popełniłem błąd bo zrobiłem od razu 5 serii przysiadów, 5 serii martwego na prostych, 3 serie wykroków i 4 serie wspięcia na łydki. Ciężary pozaniżałem w porównaniu z tymi przed przerwą jednak okazało się że przerwa spowodowała spadek siły i skończyłem przysiady z załamaniem w ostatniej serii. Na drugi dzień obudziłem się z takim bólem w całych nogach że nie mogłem zrobić kroku :D Na dodatek dostałem gorączki, która przeszła dopiero gdy przeszły mi zakwasy czyli po 5 dniach. I teraz co polecacie zrobić, cisnąć dalej i dodawać powoli ciężaru czy zaniżyć jeszcze o parę kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777713
zaniż parę kilogramów i leć dalej po kilku treningach problem sam się rozwiąże bo wrócisz do formy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
powerdolar
Siema. Mam pytanie kiedy robic martwy ciag. Dokladniej w planie mam w pon. nogi:przysiad,wykroki mc na prostych, a w czw. plecy: wioslo,drazek,wyciag, martwy. Robic np. w obu treningach po 3 serie, czy np. tylko w dniu treningu nog 4 serie na prostych? Treningu nog za bardzo nie zmienie bo cwicze w domu, maszyn brak.


na prostych to całkiem inna odmiana i jesli właściwie wykonasz to tak na dobrą sprawę w czwartek poinieneś być gotowy na ciężkie ciągu w pełnym wymiarze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ponownie
Mógłby mi ktoś doradzić jak ułożyć trening na cały tydzień otóż ćwiczę teraz według takiego planu
Pon:Klata
Wt:basen (interwały +nogi)
Sr:biceps+triceps(+drazek wąski uchwyt?)
cz:wolne
pt:basen (interwały + nogi)
sob:barki+plecy(+drązek szeroki uchwyt?)
niedz:wolne
chodzi mi o to czy ten plan jest dobrze ułożony jeśli chodzi o regeneracje mięśni,połączenie partii mięśni idt...,od listopada planuje zacząć na dobre swoje zmagania:dieta + odżywki,także wszelkie uwagi mile widziane :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777713
chyba pomyliłeś działy, załóż temat w poczatkujących

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2013-10-21 13:07:46

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szybkie pytanko moge zastosowac taki rozkład?
- Triceps+Biceps+Przedramię
- Klatka+przód i bok barków
- Plecy + tył barków + kaptury
- Uda + łydki

wiem ze może lepszym rozwiązaniem było by dać bic tric po nogach ale chciałbym spróbować takie zestawienia nie za duże przeciążenie dla organizmu nogi po plechach?



Zmieniony przez - bartez324 w dniu 2013-10-21 13:20:29

Zmieniony przez - bartez324 w dniu 2013-10-21 13:20:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777713
jaki trening w jakie dni ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pon wt czwartek piatek rozklad tak jak napisalem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z wyciskaniem sztangi - słaba siła, długi staż

Następny temat

pomoc w ocenie budowy

WHEY premium