SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 3

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111698

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
Oto wlasnie mi chodzilo , dzieki wielkie za odpowiedz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
Witam. Mam obecnie problemy z wątrobą, jem o ok połowę mniej niż jadłem ostatnio by trzymać masę i nie mogę nic wcisnąć więcej. Nie ćwiczę już 10 dni i przez ten cały czas jem znikome ilości i do tego cały czas leżę ponieważ leczyłem zatoki antybiotykiem . Teraz czuję się już "w miarę" na siłach aby treningi dalej wykonywać, jednak nadal nie mogę jeść. Co polecacie, ćwiczyć dalej aby nie było spadków siłowych czy lepiej odpuścić jedząc ok 50% mojego zapotrzebowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To raczej zubożona flora bakteryjna. Kefir, jogurt naturalny, probiotyki - i powinno się dość szybko poprawić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
gdyby tak było to nie dawałbym tematu tutaj, tym bardziej, że kwestie żywieniowe mam dopięte, jednak wątroba nie wytrzymała posiłków po 1700 kcal, nawet na noc. dostałem jakiegoś zapalenia, miałem wczesniej robione badania ale tylko aspat i alat i obydwa powyżej granic. kolene badania dopiero w poniedziałek ze względu na to że niedawno brałem antybiotyk. więc jak? zaręczam że to nie flora bakteryjna, wątrobę mam spuchniętą bo czuję ucisk na inne narządy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To pytaj lekarza a nie szukasz internetowej diagnozy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
Sorki nie wiem czy źle się wyraziłem czy co. Pytam tylko czy większe korzyści będę miał ćwicząc czy odpuszczając ćwiczenia biorąc pod uwagę fakt że mogę zjeść tylko 50% swojego zapotrzebowania. Pomińmy kwestie zdrowotne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To już sam oceń czy jesteś w stanie zrobić trening. Zawsze możesz poćwiczyć na pół gwizdka. Ale jak czujesz się fatalnie do najpierw znajdź tego przyczynę, wylecz a później myśl o treningu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8538
Witam pytanie odnosnie nog, które trenuję raz w tygodniu. Cwiczenia siady tylnie, pare serii rozgrzewkowych i 4 prawidlowe, nastepnie 4 serie prostowania nog na maszynie. Zauwazylem ze mam pewna dysproporcje, tzn mięsnie wewnętrzne (głowa przysrodkowa m. czworogłowego + miesien smukly) odstają, pytanie jak to skorygowac ? inny uklad nog w siadach (węzej szerzej ?), czy jakies inne cwiczenia dokoptowac ?

Zmieniony przez - buryxon w dniu 2014-05-15 11:19:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Przysiad z podwójnym dnem, wykroki, przysiad bułgarski, przysiad przedni, wyprosty nóg z palcami na zewnątrz itp.

Wąskie ustawienie stóp w klasycznym przysiadzie też troszkę pomaga. Ale dużą rolę w angażowaniu poszczególnych obszarów czwórek ma budowa anatomiczna. I często klasyczny przysiad ze sztangą na karku uniemożliwi właściwe dotarcie do dolnych obszarów czworogłowego.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8538
Dzieki pokombinuje z tymi cwiczeniami i postaram sie wezej ulozyc nogi pzdr
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z wyciskaniem sztangi - słaba siła, długi staż

Następny temat

pomoc w ocenie budowy

WHEY premium