SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 3

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111693

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ale dlaczego A. MC i B. rack pull, chcesz zastąpić ćwiczeniami na przód uda?? Co ma jedno do drugiego??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Nie dogadalismy sie;p mc i rack pull to na plecy, na nogi to albo A wykroki, B przysiad ze sztanga z tylu lub A przysiad sztanga z przodu i B przysiad z tylu, o takich dwoch kombinacjach pisalem.
Napisalem o mc i rack pullu po to aby nie obciazac na jednej sesji treningowej zbyt mocno kregoslupa. Osobiscie jak dla mnie konczyc serie na 5x170kg mc i na przysiadach z tylu sztanga 5x150kg, nie usmiecha mi sie;/
Fakt zle napisalem, nie dopisalem, ze rack pull i mc robie na plecy a wczesniej wpisalem na nogi;/

Zmieniony przez - Slawod1 w dniu 2014-02-19 12:00:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
OK - to teraz mamy jasność.

Zaproponowałbym A. przysiad bułgarski B. przysiad ze sztangą z przodu. A z Twoich propozycji to pierwsza wersja lepsza.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Chyba zrobie i poslucham sie Twojej rady, na nadchodzacym cyklu HST wybiore przysiad bulgarski (myslalem o nim) i przysiad z przodu - to bedzie moj pierwszy raz w jego uzyciu, zawsze tylko robilem przysiad ze sztanga z tylu. Pora na kolejny inny bodziec na nogi, przekonam sie jak po tym cyklu bedzie to szlo.
Dzieki wielkie za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1923
możliwe jest, schudnąć jednocześnie przybierając w pasie ?
bo mam wrażenie, że tak nastąpiło u mnie :(

po zmianie treningu owszem przybrałem, bo zapotrzebowanie zostawiłem takie same, a trening był mniej intensywny na początku i odeszło granie w piłkę bo mam kontuzję, ale zaniżyłem kcal i niby waga stałą przez tydzień, po drugim zauważyłem lekki spadek, po trzecim mniej więcej to samo, ale chyba w pasie lekko przybyło co by mnie dziwiło...


Zmieniony przez - booobi82 w dniu 2014-03-02 18:06:37

NO PAIN, NO GAIN ! . . . . . . . . . . . pomogłem... klik SOG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5733
Zastanawiam sie jaki podzial partii bylby lepszy:

Klatka + biceps
Free
Plecy + triceps
Free
Barki + Kaptury + brzuch
Nogi
Free

Czy

Klatka + triceps
free
plecy + Biceps
Free
Barki + kaptury
nogi + brzuch
free
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Patryk1337
Zastanawiam sie jaki podzial partii bylby lepszy:

Klatka + biceps
Free
Plecy + triceps
Free
Barki + Kaptury + brzuch
Nogi
Free

Czy

Klatka + triceps
free
plecy + Biceps
Free
Barki + kaptury
nogi + brzuch
free


Wybrałbym pierwszą opcję - tylko nogi dałbym jako drugi trening w tygodniu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1923
helo, robiąc trening 5x5 dziś w ostatniej serii na siady zrobiłem co prawda 5 razy z ledwością, ale ktoś mnie asekurował trzymając ręce pod pachami, no i pytanie czy mogę uznać, jako zaliczone, kiedy miałem wrażenie, że w przy ostatnim razie mnie trochę ścisnął rękoma i poczułem pod pachami opór jego rąk... choć ziom twierdzi, że tylko mnie przytrzymał a nie podnosił... pytam czysto teoretycznie, bo nie chcę też samego siebie w konia robić :) bo po co :)

no i nie wiem, czy dokładać w następnym tygodniu czy nie :(
a było masakrycznie ciężko...

zaś bez asekuracji to nie wiem jakby było... choć sama psychika też swoje robi przy tym wszystkim

NO PAIN, NO GAIN ! . . . . . . . . . . . pomogłem... klik SOG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja w takim wypadku traktuję jako "niezaliczone" podejście. A Ty zrobisz jak chcesz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1923
to w takim razie myślę, że powtórzę tydzień, bo jest też takie założenie treningu... i zobaczymy co się będzie działo

NO PAIN, NO GAIN ! . . . . . . . . . . . pomogłem... klik SOG

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z wyciskaniem sztangi - słaba siła, długi staż

Następny temat

pomoc w ocenie budowy

WHEY premium