SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224876

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Bardzo bym chciał. Ale będziemy to oceniać w wakacje. Jak się nada to ciśniemy. Nie nastawiam się ale też nie przeczę
Nie ma rzeczy niemożliwych

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Moim zdaniem spokojnie możesz wychodzić, mięcha masz sporo w dodatku masz nad sobą ogarniętą osobę. U mnie na siłowni jakbyś zobaczył facetów którzy się szykują na debiuty 2013 i z jakiej "formy" zaczynali przygotownia to od razu by Cię to podniosło na duchu ja trzymam kciuki.

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94707 Napisanych postów 364671 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669763
spróbować zawsze warto jakies przetarcie będziesz miał,zawsze mozesz nie wystartować,ale poznasz swój organizm jak reaguje na wycinkę i dietę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Jak będę mieć w miarę blisko przyjadę kibicować Karp!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Nie chce zasmieciac tematu, ale np rozmawiam z chlopakiem z czech ( Milan Sadek ) ostatnie jego zawody to teraz Arnold byl, niestety nie wyszlo mu tak jakby chcial, ale do rzeczy, on w okresie off, to wyglada naprawde jak 90% ludzi stad.. nic szczegolnego, waga 100kg.. a jak sie zblizaja ostatnie tyg do zawodow to potrafi tak forme nastawic ze masakra, on mowi (nie tylko on) ze liczy sie dzien na scenie, takze Karp cisnij, bo jak mowisz nie ma rzeczy nie mozliwych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
a tacy zawodnicy robią w ogóle off, czy napisałeś "off" jako offseason (masa) ? sorry Karpiu, ale temat ciekawy, myślę, że warto o tym dyskutować

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
OFF mialem na mysli, off season. A czy robia OFF tego Ci nie powiem, jedni tak, drudzi moze nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie ma sprawy. To ciekawy temat i chętnie poczytam wartościowe wypowiedzi.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29506 Napisanych postów 62910 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902465
co do cwiczen na trica podam wg mnie najlepsze jakie robilem dotychczas.
francuz siedzac na lawce kat 60 stopni opuszczamy daleko za glowe i baaardzo nisko.to cwiczenie rozciaga triceps jak zadne inne.
francuz mlotkowo oburacz z hantami lezac na lawce plaskiej.z racji hantli zwiekszony zakres, lepsze czucie z racji prowadzenia kazdej reki osobno. pompa niesamowita wszystkich glow.lokcie nie bola i nadgarstki bo mega naturalne ulozenie.
francuz oburacz zlaczonymi(caly czas) hantalmi stojac chwyt oczywiscie mlotkowy.sprawa z lokciami i nagarstaki podobna jak w cwiczeniu wyzej.bardzo naturalna motoryka.mozna dolozyc sporo ciezaru.bardzo dobra, rowna praca obu tricepsow z powodu koniecznosci rownego prowadzenia hantli.jak ktos ma problemy i dysproporcje silowe w ramionach polecam szczegolnie to cwiczenia.'uczy' rownej motoryki obu ramion.
i ostatnie mega masowe cwiczenie to wymachy hantli w opadzie tulowia ale nie pedantyczne z hantla 10 kg. tylko na bardzo duzym ciezarze krotki ruch w lokciu.bardzo bezpieczne dla lokci cwiczenie dzieki czemu mozna nawalic sporo kg a to tutaj najwazniejsze,tylko trzeba pamietac o nie przesadnym pochylaniu tulowia, utrzymaniu poprawnej postawy w tym sciagnietej lopatki i ustawienia ramienia w linii tulowia nie powyzej jak to robia niektorzy bardzo zanizajac ciezar w cwiczeniu.to cwiczenie bardzo pozytywnie mnie zaskoczylo w takiej hard silowej wersji. polecam szczegolnie w planach na mase.

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2013-03-19 16:32:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Dodal bym jeszcze wyc francuskie lamana sztanga lezac na laweczce.Chwyt mozna zmieniac. Mi ono wchodzi super i zawsze trice szybko rosly w przeciwienstwie do bicepsa.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium