SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224827

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Karpiu, a ja myślę, że jak jesteś niezadowolony z postępów to dodaj tego propa. Z drugiej strony, wybacz, ale myślę, że sobie wkręcasz trochę. Niezależnie od norm (ile razy przekroczonych nieważne) to i tak masz wysoki poziom testa, więc libido i tak zależy tylko i wyłącznie od nastroju itd. Może się za bardzo pompujesz w tą stronę i tak sobie sam dorabiasz jakieś idee do tego. Bij, obserwuj postępy i ciesz sie życiem na bombie, bo wiem sam, że można sobie popsuć zabawę przez takie domniemywania i zbędne rozkminy. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Ja polecam robic wszystkie badania co 2miechy. Mozna sie roznych rzeczy dowiedziec i nie tylko o towarze bo stan zdrowia przede wszystkim trzeba kontrolowac Nacjol chodzi o to ze poziom testosteronu całkowitego po podaniu okreslonej dawki testa jest mniej wiecej taki sam u kazdego Roznice sa marginalne niezaleznie od tego jaki byl wyjsciowy poziom. Inna sprawa to tzw testosteron wolny i tutaj juz kazdemu sie to przeklada indywidualnie(SHBG) i jeden moze miec 15 a drugi 50. Dwie inne bajki

Z PMP osobiscie nie mialem stycznosci ale chetnie sprawdze za jakis czas bo jest duzo pozytywnych opinii, nie mniej jednak autor trafil chyba jakies wyjatkowo slabe rozlanie bo ma ewidentnie zanizony

A tak nawiasem mowiac to naspamowalismy rkarpinskiemu w temacie a to przeciez blog treningowy





Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-12-05 20:14:04

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
PrzeGibon dokładnie o taką dyskusję chodziło, po to ten dziennik jest w dopingu.
Skint, psycha psychą, masz rację.

Ok, możemy śmiało zakończyć już tą dyskusję, nie chcę nikogo poróżnić i zniechęcać do labu.
Wiadomo kto na tym robił robił i robi formę i jak wyglądają więc nie ma lipy z tym, że działa.
Może faktycznie mój trochę słabiej

Dorzucam propa, bardzo dziękuję za udział w dyskusji.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
bo niektorym sie wydaje ze wszystkie rozumy zjedli kolega bil stare rozlanie tego cypio bylo ok spuchl tak samo jak ja na firmie faworyzowana na forum także az moze sobie wkrecasz , ok koniec kropka tyle odemnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Ja bym sie chcial jeszcze odniesc do tego co napisal Mumin. Owszem jest loteria ale to tez nie jest tak ze jak sie wbija dobry towar to samo rosnie Jest w cholere pozanizonego stuffu, ale te legendy ze ludzie parenascie lat temu rosli na jednej omce to sa takie urban legends Oni moze i puchli ale czy puchniecie ma cos wspolnego ze wzrostem miesnia? Wystarczy spojrzec na pierwsze edycje TCHP. Ludzie byli zalani i ogolnie slaby poziom. Teraz juz swiadomsoc wzrosla bo sie doedukowali i trzymaja diete ale statystyczny gosc z silki mysli ze branie koksu polega na opuchnieciu i upasieniu sie o 20kg i ogolnie przytyciu(masakra) dlatego producenci coraz czesciej wala w chooya bo wiedza ze malolaty i tak nie znaja zasady dzialania towaru i patrza jedynie na retencje a nie majac diety(czyli jedzac smieci) mozna spuchnac i roztyc sie nawet na samej kreatynie.



oooooo i o tym mowie. Kolega spuchl gratulacje naprawde! daj mu pasze dla swin to spuchnie jeszcze bardziej Ja z 2 miechy temu powiedzialem kumplowi ze wbijam omke a on na to : spuchniesz 10kgna co ja odpowiedzialem: "ale ja sie odchudzam wiec schudne" Zrobil takie oczy jakby sie dowiedzial ze sw mikolaja nie ma


odnosnie jeszcze tego libido: z tego co wiem libido to jest akurat indywidualna sprawa. Podwyzszenie poziomu testa moze zarowno pomoc jak i pogorszyc sytuacje. Zbyt wiele rzeczy ma na to wplyw i nie bralbym tego jako wyznacznik czegokolwiek. Szczegolnie w perspektywie dlugiego stosowania testo.





Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-12-05 20:58:24

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
o ile dobrze pamiętam to jak biłem cypka bałkana 500 ew to miałem 4x przekroczoną normę i szło konkretnie ale np. libido i samopoczucie miałem lepsze na omce 500mg e14d

Zmieniony przez - xxkaczorxx w dniu 2012-12-05 21:17:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


750 mg cypio PMP week / 500 mg deki week.

Badanie 4 dni po strzale ( 375 mg )

Dorzucę swoje do bazy danych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 676 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 112975
także z tym pmp nie jest tak pięknie jak niektórzy malują

#musicislife

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ok, koniec dyskusji na temat konkretnych firm. Ja swoje wnioski wyciągnąłem.
Jesli mozna proszę moda o przeczyszczenie dyskusji

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-12-05 21:58:51

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
PrzeGibon
Ja bym sie chcial jeszcze odniesc do tego co napisal Mumin. Owszem jest loteria ale to tez nie jest tak ze jak sie wbija dobry towar to samo rosnie Jest w cholere pozanizonego stuffu, ale te legendy ze ludzie parenascie lat temu rosli na jednej omce to sa takie urban legends Oni moze i puchli ale czy puchniecie ma cos wspolnego ze wzrostem miesnia? Wystarczy spojrzec na pierwsze edycje TCHP. Ludzie byli zalani i ogolnie slaby poziom. Teraz juz swiadomsoc wzrosla bo sie doedukowali i trzymaja diete ale statystyczny gosc z silki mysli ze branie koksu polega na opuchnieciu i upasieniu sie o 20kg i ogolnie przytyciu(masakra) dlatego producenci coraz czesciej wala w chooya bo wiedza ze malolaty i tak nie znaja zasady dzialania towaru i patrza jedynie na retencje a nie majac diety(czyli jedzac smieci) mozna spuchnac i roztyc sie nawet na samej kreatynie.



oooooo i o tym mowie. Kolega spuchl gratulacje naprawde! daj mu pasze dla swin to spuchnie jeszcze bardziej Ja z 2 miechy temu powiedzialem kumplowi ze wbijam omke a on na to : spuchniesz 10kgna co ja odpowiedzialem: "ale ja sie odchudzam wiec schudne" Zrobil takie oczy jakby sie dowiedzial ze sw mikolaja nie ma


odnosnie jeszcze tego libido: z tego co wiem libido to jest akurat indywidualna sprawa. Podwyzszenie poziomu testa moze zarowno pomoc jak i pogorszyc sytuacje. Zbyt wiele rzeczy ma na to wplyw i nie bralbym tego jako wyznacznik czegokolwiek. Szczegolnie w perspektywie dlugiego stosowania testo.





Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-12-05 20:58:24

akurat nie pisalem do ciebie z tym rozumem , chodzilo o przyrosty masy jak i sily ale kazdy moze sobie to tluamczyc inaczej chodzilo raczej o to ze wcale nie jest takie zj**ane stezenie jak tutaj wypisuja niektorzy przynajmniej w tym co on mial , a tak btw pasze dla swin to ty kolego jadles jakis czas temu bo chyba widziales swoje odbicie w lusterku a jak sie wyciales to wyzej srasz niz dupe masz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium