SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224852

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94700 Napisanych postów 364667 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669749
pijesz na cyklu?nie ładnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Raz w tyg mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie po to tyle wydałem na TAD żeby teraz nie pić :P

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94700 Napisanych postów 364667 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669749
Też fakt

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Fajnie Karpiu to wygląda, tym chętniej tak piszę, że wyglądasz z budowy jak mój brat bliźniak. Mam jedną uwagę tylko do przeprostów w łokciach w czasie wyciskania ujemnego. Źle to wpływa na staw łokciowy i też odejmuje trochę pracy z mięśni klatki. Najszerszy szeroki tylko nieco krótki, ja mam zresztą ten sam problem. Pozdrawiam i życzę dalszych postępów Tobie i Zawodnikowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Co do przeprostów to przyznaję się do błędów bez bicia. Darek mi pisał żeby nie prostować a ja jakoś nie przyłożyłem do tego wagi i wlasnie prostowałem.
W innych ćwiczeniach tego pilnowałem, tu zapomniałem. Miło, że zauważyłeś i zwróciłeś uwagę. Dzięki.

Zawodnik na razie narzeka, że brzuch ciągle wydęty ale to pewnie od ryżu i coli 0 którą pije non stop

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
No mój Zawodnik ma to samo. Ciągle mi stęka, że brzuch pełny i jeść już nie może. Ale co ciekawe po tyg orientacyjna waga bez zmian, choć kalorii dobre 2 razy tyle. Jeszcze tak polecę z miesiąc żeby trochę mięśnia spróbować dołożyć potem zaczynamy cięcie kalorii, ale z tego poziomu co jest teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Żeby nie było, że tylko SAA kupuje to zmieniłem producenta odzywki białkowej. Tym razem padło na Scitec Isolate 4kg o smaku malinowym
Jakieś urozmaicenie będzie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Karpiu jakies warzywa by sie przydalo tam do diety dorzucic bo pare lat takiego zarci i zapchasz kichy totalnie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No nie napisałem ale lecą warzywa do każdego combo ryż/kura. Na razie mrożona mieszanka ale na lato nie wykluczam świeżych.
Czytam etykiety każdych żeby gówna nie kupić już wcześniej smażonego w głębokim oleju itp.

Jak już w tym temacie jesteśmy, czy któreś z warzyw nie powinno być spożywane na redukcji?
Ja uzywam mieszanki chińskiej ale Panna nie lubi tych grzybków mun czy jakoś tak i ma taką z marchewką, groszkiem, kukurydzą
Może to jakoś blokować redukcję?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium