SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224786

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lepiej to obliczyc na podstawie obserwacji bo róznica moze byc bardzo duża przykładowo na redukcji a na masie te wartosci sie sporo zmieniają u mnie teraz waga leci przy około 3,5tys kcal dieta na niskim tłuszczu robi robotę można rozkręcić metabolizm az za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tak właśnie myślałem. Na ~3,6tyś rosłem jak na drożdżach.

Liczę, chwilunia.

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-06-17 12:44:10

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2755
ja bym wyciął tłuszcz do 0 i jechał na WW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
miczelx
lestat1986
Ja chodze od tygodnia regularnie na silke a od 3 dni calkiem duzo jem, Micz powiedz ze i ze mnie jestes dumny. No powiedz to! Powiedz! Powiedz! No powiedz!


Klociloby sie to z moimi wewnetrzmyni odczuciami...
Joke joke !

Karpiu,
Ile teoretycznie wynosci Twoje 0 na dzien dzisiejszy ?
Co ze spalaczy bedzie lecialo ?
Co z UD2 ?
Ile czasu masz zamiar ciagnac redukcje ?
Wlaczylem gg wczoraj, mialem jakies wiadomosci z maja od Ciebie,
nie uzywam wogole, pisz na maila jak cos, nawet z p******ami, ja zawsze chetnie doradze


Dobra, wszystko wiem i odpowiadam.

1. Z wyliczeń wynika 3,2k kcal na 0.
2. Clen, T3, yoha kaps
3. UD2.0 Dopiero jestem w stanie ogarnąć za 2 tygodnie. Mam teraz 2 dni pracy na miejscu, pozniej 3 dni planu filmowego a od 24 do 28 mam delegację w drugim końcu polski.
4. Na razie do 10 sierpnia bo mam urlop. Jadę do ciepłych krajów i nie zamierzam się zalać jak świnia. Po to mam All Inclusive żeby móc jeść w miarę zdrowo.

Na każde Twoje pytanie chętnie odpowiem i liczę na porady.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
organizm wykorzystuje głównie tłuszcz do produkcji hormonów więc ścięcie do 0 to nie trafiony pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Na 0 na pewno nie zetnę, przynajmniej nie chciałbym. Kilka osób tak leciało i nawet mimo podawania testa z zewnątrz kiepsko się czuło na zbyt niskim facie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2755
a ja spróbuje tak pojechać w lipcu na 6tyg, cypio antykatabolicznie:) po ostatnich last minute w ALL Incl. +3cm w pasie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470167
bez tłuszczy da się żyć jechałem bez podkładu, zrobiłem życiówkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Organizm sam wytwarza cholesterol - tyle ile potrzebuje w wątrobie i z niego syntetyzuje sobie później wszystkie hormony. Można jechać na minimalnych tłuszczach - pamiętając o o3 epa/dha i trochę o6.

Na zawody nie dotarłem z powodu że się ciebie przestraszyłem(), tylko rodzina wyciągnęła mnie na Morawy. Wyprawa na górę Pradziad, torfowiska itp pierdoły. Głupio mi było odmówić, bo już olewkę robiłem dość sporo razy na takie wypady, a nie chciało mi się wysłuchiwać już tych starych tekstów. W połowie lipca będę miał luźniej, więc można coś pomyśleć.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-06-17 16:49:45

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Panowie, co jest - wity mi latają jak po 300mcg clenu. Słabo strasznie. To od obcięcia drastycznie węgli organizm doznał szoku?

Po treningu poszło carbo + wpc, to było ok 19:20, teraz dopiero jem posiłek pełnowartościowy, za długa przerwa od treningu?

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-06-17 20:22:56

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium