SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224911

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dziękuję.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Ja chodze od tygodnia regularnie na silke a od 3 dni calkiem duzo jem, Micz powiedz ze i ze mnie jestes dumny. No powiedz to! Powiedz! Powiedz! No powiedz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie będzie to zbyt drastyczna obcinka kcal?
A przynajmniej ww? W sumie jeśli wierzyć w magiczne właściwości trenu jeśli chodzi o trzymanie mięcha na redukcji to chyba nie mam się co bać, zgadza się?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470174
ja bym wyj**ał 30g oliwy i podbił węgle wtedy o 70g i obserwował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21533 Napisanych postów 30779 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870390
Jw, low fat jest zayebisty %) Poza tym jak dla mnie to nie najlepszy pomysł od razu tak ścinać kcal. Przecież pociągniesz trochę tą redu, nie? To na ilu kcal skończysz? 2k? %) Te 2,7k dla takiego byka to i tak głodówa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Może faktycznie polecę na razie na większej ilości ww. Podbiję białko do 3g i ww do 3,5 i tak polecę jakiś czas i będę obserwował.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Też bym dał więcej węgli, a zrezygnował z tłuszczu. Masz teraz oliwy 60 g ed, zmniejszaj co tydzień o 20 g, a delikatnie podbij węgle. Będzie potem z czego ciąć. Lepiej mi idzie teraz na większych nieco węglach, a mniejszej ilości tłuszczu, niż odwrotnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
Karpiu mało kalori ją waze dużo mniej od Ciebie ostanie 2 tyg. polecialem na ok 2500 kcal plus dużo aero ok 5 sesji po 40 min to w zeszły piątek miałem taki zjazd że żyć się nie chciało he musiałem zrobić konkretne lądowanie weglami bo chudlem w oczach zero pompy płaski nie było sił na nic ją bym dał mniej tluszczy więcej wegli zobaczysz coś się będzie działo jak turbina ruszy B-)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
lestat1986
Ja chodze od tygodnia regularnie na silke a od 3 dni calkiem duzo jem, Micz powiedz ze i ze mnie jestes dumny. No powiedz to! Powiedz! Powiedz! No powiedz!


Klociloby sie to z moimi wewnetrzmyni odczuciami...
Joke joke !

Karpiu,
Ile teoretycznie wynosci Twoje 0 na dzien dzisiejszy ?
Co ze spalaczy bedzie lecialo ?
Co z UD2 ?
Ile czasu masz zamiar ciagnac redukcje ?
Wlaczylem gg wczoraj, mialem jakies wiadomosci z maja od Ciebie,
nie uzywam wogole, pisz na maila jak cos, nawet z p******ami, ja zawsze chetnie doradze

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mam liczyć ze wzoru teraz czy skorzystać z kalkulatora na potreningu.pl jeśli chodzi o to 0 ?
Można jakoś szybko policzyć? Bo ja znam tylko te skomplikowane wzory.

Z potreningu.pl wyszło bardzo dużo, nie wiem czy nie za dużo. Wybrałem treningi 3-5 razy w tygodniu.

Kalorie 3915.92

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-06-17 12:32:35

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium