SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224804

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Pewnie, że nie. Nie wygłupiaj się

Zapraszam.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
No to elegancko Kiedy jakieś wypiski, filmy z treningów i wog bo przjrzalem parenascie stron i pusto

Wyczytałem że się hajtasz, zatem wszystkiego najlepszego na nowej, chyba lepszej, drodze życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No właśnie dlatego cisza jest. Oddałem się w całości przygotowaniom do ślubu i wesela ale też w międzyczasie staram się trzymać formę.
Od 1 września dalszy ciąg regularnych treningów, zdjęć i filmików z przygotowań do Debiutów 2014.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
zapodałbyś jakieś aktualne foto sylwetki (wczesniej było, widziałem, ale tylko samej góry) te Debiuty kiedy dokładnie są :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Marzec 2014.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21525 Napisanych postów 30777 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870357
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mi też to bardziej pasuje. Wolę się na spokojnie wycinać w zimę kiedy nie będzie tak gorąco.
Maniek też to bardziej chwalił.

Teraz od września wytnę się ile mogę i wejdę z głową w okres masy. Spokojnie będę podbijał kalorie. Jak znów tak będzie ładnie szło to
do 115 sobie dobiję i będę prio leciał cyklicznie na plecy, nogi i klatę.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Jedyne czego szkoda to tego, że najlepszą formę będziesz miał schowaną pod kurtką Idalny moment dla wycinkę to wiosna, schodzą snieg, można wywlec rower i pośmigać na świeżym powietrzu, trochę odmiany dla kręcenia non stop w siłowni czy w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No teraz się nie udało zrobić najlepszej formy na wakacje.
Ale wcale nie żałuję. Pracuję po to żeby mieć za co żyć a co za tym idzie jeść, ubierać się i trenować
Teraz popracowałem więcej będzie z tego profit w premii na koniec roku.
Nic straconego. Formę zdążę zrobić. Młody jestem

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
masz już jakiś zarys jakie środki będą leciały na kolejnej masie ? czy jeszcze nie myslisz o tym
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium