SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224794

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
rkarpinski

Od czego są powiększone czerwone krwinki?



Masz anemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Niedokrwistość megaloblastyczna. Weź sobie B12 w zastrzykach.

Karpiu, przecież MCV masz w normie, to co mówisz, że masz powiększone krwinki czerwone?

Zmieniony przez - neevsky w dniu 2013-04-15 09:27:08

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Podobne wyniki miałem jeśli chodzi o lipidy po 12 tygodniach winsa, ldl poniżej normy hdl powyżej minimum i total 140. Czyli ma dobre właściwości zbijania chol

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ej no, a wino nie miało mieszać w lipidach ostro? Czekałem na jakies turbo poryte wyniki a tu co?
Wszystko w normie ? :P

Neevsky, że co?

O to mi chodziło :P

RBC - krwinki czerwone ↑ 6,05 mln/µl 4,50 — 5,80

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-04-15 09:30:26

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
"Powiększone krwinki czerwone" to dla mnie znaczy czerwone krwinki o powiększonym rozmiarze, ergo, wartość MCV (objętość KC), Panie poprawny .

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Wysokie RBC może być(i jest najczęśćiej) od jednego prozaicznego powodu: za małe spożycie wody(czyli organizm jest lekko odwodniony) :)

A co do wyników: 75% minimalizacji skutków ubocznych to jest dieta, 20% genetyka i reszta osłonowa profilaktyka.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-04-15 11:11:55

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Poziom RBC lekko przekroczony z powodu stosowania testosteronu - pestka bez znaczenia normalna sprawa.. HCT w normie to znaczy ze nic sie nie dzieje i wszystko jest OK. Mógłbys startowac o przyjecie do komandosów. Blokniety jestes konkretnie.Oba hormony zarówno LH jak i FSH - niewykrywalne - normalne przy takiej bąbie - jak pisałem na PW sytuacja w pełni odracalna i bez wpływu na obecna sytuacje.Pilnowac trzeba HCG i prawidłowo sie odblokowac a wszystko bedzie cacy.Zanik obecny obu hormonów w przyszłym zyciu po doprowadzeniu organizmu do normalnosci NIE BEDZIE miał żadnego wpływu na pózniejsze zycie seksualne ani płodnosc.Gratuluje - świadczy to ze oprócz dobrego zdrowie masz głowe na karku i nie przedobrzyłes z niczym. Pozdro.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21525 Napisanych postów 30777 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870353
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Karpiu ma urodzinki ?! To ja dołączam się do życzeń, sto lat grubasie !

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dziękuję

No faktycznie wyniki mnie bardzo mocno zaskoczyły. Albo nie mam tendencji do mieszania w lipidach, albo wino PMP słabe, albo olej lniany tak dobrze działa :D

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium