SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224771

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Kolejne dziwne uczucie które mnie spotkało na drodze do Mr. O

Ważne, że ładowanie to będzie rarytas niczym dupcia 16sto latki

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-09-06 09:08:22

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Niestety ale to będzie przesrane uczucie. Wstanie do kibla będzie nawet sporym problemem bo "NIC SIĘ NIE CHCE" Ja to przezywałem horror na niskich węglach i tłuszczach. Żeby wstać musiałem zapierać sie rękoma o jakiś mebel i wypychać się żeby nabrac rozpędu bo nie było siły na nic hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Rozumiem, że mniejsze libido też z czasem przyjdzie w związku z małymi tłuszczami i ww?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nie przesadzalbym z ta katorga, na UD2 czlowiek sie przyzwyczaja
a te braki energii to jest duza gra umyslu,
Problemy zaczynaja sie przy niskim bf'ie i tu pojawia sie wlasnie klopot z libido, ze snem, z humorem pomimo , ze kalorie sa takie same badz podobne,
Niski bf jest nieprzyjemny i nie ma na to rady,
Mam tu na mysli jak schodzi ponizej 8%

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za prawidłową prace komórek w org odpowiadają tłuszcze a nie ww, czy glikogen, jestem w ketozie i faktycznie w 3,4 i 5 dniu samopoczucie i chęci do dupy , jednak gdy juz organizm zaczyna brac energie z tłuszczu to wszystko wraca do normy, ale wchodze teraz na 300g b 30 ww i 40 t ciekawe jak będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
organizm spokojnie może pracować bez ww w przeciwieństwie do tłuszczu czy białek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
UD2 sam będę próbował w kolejnych przygotowaniach, ale chodziło mi wyżej o wycinkę na zbilansowanej. 2-3 miesiące na niskich węglach i tłuszczu, przy aero 2x dziennie i treningu siłowym zamiatało wszystko. Chęci nie było na nic. BF też oczywiscie był już niski. Co do libido, Karpiu na UD2 nie powinno być biedy z uwagi na ładowania. Ja zdychałem bo miałem za duży rygor i żadnych czitów. Powtarzali mi że im wiecej wyrzeczeń tym forma lepsza. Ale jak ktoś śledził kiedyś to co pisałem w swoim dzienniku w Hi tecu czy tam Trecu to widział co przezywałem i jak się czułem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
UD2 wymiata, system dziala perfekcyjnie, ja chyba zostalbym na tym przez pare lat lol gdyby nie fakt, ze nie idzie to w parze z IF co na dzien dzisijeszy wydaje mi sie byc dla mnie optymalne jesli chodzi o plan dnia i plan zycia wogole
Ja z moich doswiadczen moge powiedziec, ze pomimo tego co zalecaja niemal wszyscy dietetety (ci co sie znaja jak i ci co sie nie znaja) wycinga optymana dla mnie musi byc krotka, im dluzej to trwa tym wiecej skutkow ubocznych przynosci wlaczajac w to psychiczne zaburzenia dotyczace odzywiania, lepiej przycisnac mocnej a szybciej niz rozwlekac to na miesiace przy bilansie ujemnym na 300/500kalorii, tym bardziej jak leci sie na soku. Nikomu tego nie polecam, ale ja tak sie wlasnie czuje.

Jesli chodzi o wegle to wiadomo, ze nie sa potrzebne do niczego z punktu widzenia fizjologii ludzikiego organizmu,
jednak jesli chodzi o samopoczucie, wyglad i przyjemnosc jedzenia , sytuacja wyglada juz nieco inaczej.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Lubię takie mądre dyskusje. Znów się czegoś nowego nauczę

Miczel, wczoraj nie dałem rady treningu zrobić, ma to znaczenie, że pójdę dzisiaj?
Wczoraj poszło 30 min aero tylko. Taki dzień.

Dzisiaj wychodzi mi ten trzeci środowy dzień gdzie niby tylko aero z rana miało być.

Aha, jestem 2kg lżejszy od środy. To dobrze, źle? Czy nie da się ocenić i każdy ma inaczej?

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-09-06 09:33:11

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Rob dzis, im wczesniej tym lepiej, cardio tez mozesz zrobic, najwazniejsze zebys byl calkowiecie wyplukany do wieczora 4tego dnia

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium