SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224959

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
wsparcie duchowe z wlkp już masz :D ciśnij karpiu !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21533 Napisanych postów 30779 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870394
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Ale musisz Karpiu przynac ze ewidentnie bardziej sie przykładałes do cycków i ramion co mozna było zauwazyc po wypiskach a te plecy z nogami jednak gdzies zostawały leciutko pominiete, czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Przyznaję się bez bicia. Napisałem kilka postów temu, że problem leżał we mnie i w moich dziwnych przekonaniach a nie w treningu.
Ukierunkowałem się już, zrobiłem rachunek sumienia i prędzej odpuszczę trening łap niż nóg

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Dzięki Antek i wzajemnie jak dojdzie też dla Ciebie.

Nie ściemniaj Karpik, już widzę to odpuszczanie łap A poważnie to ja też na przekór wszystkiemu, nie odpuszczam nóg i pomimo recompu rosną i wyglądają coraz lepiej. Ciśnij i wklej dietkę jak będziesz mógł, coś bym podglądnął może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
wbrew pozorom i powszechnym opiniom,
trening nóg ma bardzo dużo do powiedzenia pod kątem rozrostu całego ciała, może nie przesadzałbym z tym maxymalnym wyrzutem hormonów itp, ale coś w nim jest - co pozwala uzyskiwać w miarę stabilne te przyrosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łapska nieźle doyebane, plegar tzn najszersze trzeba mocno poprawić zeby to sie fajnie V prezentowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dieta na najbliższy czas.

W posiłku 5 kurak zamiennie z nietłustą rybą. mintaj/morszczuk/dorsz
Do każdego posiłku z mięsem 200g warzyw.

DT:



DNT:

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamiast piersi z kurczaka chetniej widzialbym tam steka z poledwicy wolowej - o wiele lepsze mieso, ale rozumem, ze to jest podyktowane budzetem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie wykluczam wołowiny bo budżet aktualnie aż tak bardzo nie cierpi. Na pewno nie będzie to polędwica ale inne chude cięcie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium