SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224960

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Napisze tu bo temat poczytny.Kiedys ktos pytał o wode bacteriostatic.Tu jest stronka - mozna kupic rózne ciekawe rzeczy, mnie akurat interesowały flakony jałowe a Karpik wspomniał o tej gumce i mi sie przypomniało.Zapamietac albo zapisac i wypierniczyc jak narusza regulamin.
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair=en|pl&u=http://www.mountainside-medical.com/products/Empty-Sterile-Glass-Vial-10ml.html 

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
No i co Hermann narobiłeś Zdajesz sobie sprawę ile teraz nowych labów powstanie

Swoją drogą już kiedyś myślałem, żeby zakupić takie fiolki i nie mieszać mixa w pompce (jak teraz) tylko zrobić gotowego do iniekcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94722 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
te puste opakowania to dobra sprawa na wakacje w egipcie i przywiezienie dla siebie soku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Kiedys rozmawialismy z Chudzina o mixach .On czesto stosował własnej roboty i te flakony do takich spraw moga sie przydac.Nie wspomne juz o rozrabianiu HCG bo ten temat jak to rozrabiac, czy trzymac w strzykawkach itd powtarza sie czesto. Moze stronka sie przyda tym bardziej ze jest tam tez woda bakteriostatyczna.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
skint73
No i co Hermann narobiłeś Zdajesz sobie sprawę ile teraz nowych labów powstanie

Swoją drogą już kiedyś myślałem, żeby zakupić takie fiolki i nie mieszać mixa w pompce (jak teraz) tylko zrobić gotowego do iniekcji.


Tzn co? Wlać flakon propa, flakon npp i flakon enana i wyjdzie nam na strzał 250mg enana + 100mg propa + 100mg npp po nabraniu 3ml?
To takie proste?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Jak wszystko na oleju to jaki problem Karpik?

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie no, luz. Tak sobie myślę właśnie nad tym bo mnie czeka troche wbijania i nabierania z różnych butli więc rozważę.
Temat na pewno do przemyślenia.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24242
rozna gestosc srodkow przeciez jest,ciekawi mnei czy to tak ladnie pieknie sie rozmiesza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Wstrząsnąć przed spożyciem.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 19323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158870
A ja uwazam ze to tak ladnie sie nie rozmiesza ....moga byc np rozne oleje czy rodzaje alko czy cokolwiek innego w danych sokach co moze wplynac na to ze tak ladnie nie bedzie jak mysliscie ale moge sie mylic...pewnie Herman lepiej tutaj bedzie wiedzial...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium