SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224767

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Kup auto, GH olej I zapodaj jakies foto bo cos czuje ze ciulasz ze sie zapusciles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Foto bydzie za 2wk. Pracuję nad spuszczeniem troche wody, aero kręcę itp, itd.
Na rowerek w końcu brakło hajsu, ale odbije się i kupię w końcu do domu bo już mnie męczy przesiadywanie
na siłowni po 2h.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Jak chcesz spuscic wode to daj T3, to bedziesz wygladal jak ja, Mr.deska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
mm ile lecisz t3 i jakiego? na Mr. deska nie masz co ze mna w tej chwili startowac;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Tiromel i powiem Ci ze masakra, leci zaledwie 50mcg i do tego 100mct T4 i plaski jak deska, glikogenu brak, fat leci dobrze, ale nie umie sie doczekac wegli i kiedy zejde z dawki, bo psychika dostaje po dupie. Jak cos to pw, nie smiecmy w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Poszedłeś wkońcu na jakieś SW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94671 Napisanych postów 364655 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669708
u Karpia koniec cyklu przewidziany w 2016 Karpiu dołóż trochę t-3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Tez tak mysle, ze sie zakreci chociaz mowi ze w przyslosci chcialby moze wystartowac gdzies, to wtedy wiadomo, trzeba dokladac do pieca, nie ma zbytnio czas na off-y..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
easyjerzy byłem się zorientować na razie i faktycznie na mojego Benefita mogę chodzić na boks
Cały czas to rozważam.

T3 jest w planach żeby polecieć ale dopiero od lutego :D
Na pewno będę startował w Mr. Osiedla :D

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
bo już mnie męczy przesiadywanie
na siłowni po 2h.


a co dopiero jakbys zaczał tam cwiczyc

jak efekty od pierwszej INJ w zyciu? ja swoj pierwszy cykl ciagnalem ok 6 miesiecy i zaluje ze tak krotko bo klepalo az milo caly czas

HIGH LIFE

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium