SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224964

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Po tym co wczoraj zaszło raczej nie będę pił w sylwestra. W ogóle mam zamiar być kierowcą i "bawić się" na trzeźwo.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Ja po "przejściach" nie pije wcale. Nic a nic:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
I ja mordy staram sie nie zachlewac, zwlaszcza teraz - jakbym popadl w najmniejszy konflikt z prawem to bezwarunkowa deportacja i fchuy jenow kary...

Poza tym kiedys pare razy zrobilem male glupoty, bylo troche rzygania i pyerdolenia bzdur, wiec po co? Teraz jestem starszy i mondrzejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94722 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
po wódce nie ma mądrych

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
lodzianin1
po wódce nie ma mądrych


Amen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 19323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158870
Chyba po wodce i koksie uzywki...leki itd...lubia sie kumulowac :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29511 Napisanych postów 62913 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902480
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
Karpiu forma gites dziennik zaj**isty aż miło czytac pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 19323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158870
Raczej nie polecam polaczen typu saa+koks+xtc+...czasami rozdraznia za bardzo ale wracajmy do tematu Karpia i jego formy :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Na razie mam troche problemów osobistych. Matka natura obdarzyła mnie genem do komplikowania sobie życia.
Micha trzymana, na treningi chodzę ale zapał troche osłabł. Po nowym roku piiiizda i lecimy z koksem
Już tylko dostinex do kupienia został i jadymy z npp

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium