SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224831

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mam w poniedziałek wolne to skoczę do lekarza po skierowanie.
RTG mam na miejscu to pewnie nie będzie problemu. Tomografię zrobią na nfz jak lekarz przepisze?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
tez to przechodzilem,100m i postuj bo nie moglem isc dalej,tak nak***ialo,noga dretwiala.Rok temu przy wadze 103kg tak mialem,teraz waga podobna i luzik ale lzej trenuje,moze dlatego.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak tylko możesz długo czekać. Zapytaj się na Żeromskiego na WAMie tam robią w miarę szybko. Szkoda, że nie zgadaliśmy się tydzień temu bo miałem tam praktyki i bym cię wcisnął na szybko
Zawsze możesz uderzyć jeszcze tam na neurologi do dr Radka lub prof. Radka, na ortopedii do dr Zwierzchowskiego.

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2013-02-08 12:12:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No i to jest w końcu porządny urząd gminy.
Mają pokój socjalny z mikrofalą.
Żarcie odgrzane i zjedzone.
Dieta na razie bez zmian, ok 3600kcal

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
na tak małej kaloryczności nie spada waga ? (oczywiście względnie małej, bo Ty spory chłop jesteś)

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Powiedziałbym,że poprawia się jakość bez utraty wagi. Leci prawie 600mg nandro + 700mg testa + 40mg winka. Na razie raczej nie spadnie.
Tak mi się wydaje

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202671
Karpiu jakiś czas temu miałem identyczny problem z dolnym odcinkiem...zginało mnie w pół jak strzelbe przy każdej czynności, w aucie to samo porażka, nawet wyjść nie mogłem

zakładałem temat na forum możesz sobie zerknąc ;)
https://www.sfd.pl/Problem_z_dolnym_odcinkiem_kręgosłupa.-t731503.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Lasix, rezonans na nfz zrobiłeś i czy nie ma szans? Nie dysponuję aktualnie kilkaset złotymi na to badanie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Mlekołak
Miczelx chiropraktycy to jest zmora i tylko krzywdę mogą wyrządzić. Działanie na długich dźwigniach dawno już zostało zakazane na zachodzie (kilka przypadków śmiertelnych po ich działaniach) i grozi za to więzienie. Więcej szkody mogą narobić niż pożytku.


Ja chodze do legalnie istniejacej kliniki w UK , nie wiem gdzie zostalo to zakazane w USA tez mozna isc do takiej kliniki
Znam przynajmniej 5 osob ktore chodzily tam gdzie ja ze 100% pozytywnymi wynikami leczenia, zreszta chyba nikogo nie trzeba przekonywac ze to dziala bardzo dobrze bo wiadomo to od setek lat.

Karpiu myslisz ze zrobisz rtg czy tk i co ? i naprawi sie?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie, liczę na to, że będę wiedział na czym stoję chociaż

Oj Ty Ty głuptasku!

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-02-08 13:04:02

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium