SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224926

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
bardziej martwi mnie samopoczucie, bo gdzieś czytałem, że pizga mocno po głowie

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Karpiu dobry wybór.Dziala te t3 na 100%. Ja lecialem 25mcg i zwiekszylem do 50mcg. Wiecej juz niema najmniejszej potrzeby przy czystej diecie. Zreszta ja mam tak ze cos nie raz podjem,zwlaszcza po treningu jak ssanie mam i sie martwie ze bedzie lipa a na drugi dzien jest jeszcze lepsze nabicie i uzylenie. Srodek ten czyni cuda naprawde ale oczywiscie nie mozna przesadzac. Mysle ze jak przez wiekszosc redukcji trzyma sie diete to po jakims czasie mozna troszke oszukiwac w jakies dni i wrzucis jakis dodatek,zwlaszcza po treningu. No chyba ze ktos jest pro to pewnie i takie cos juz sie liczy w ostatecznym rozrachunku.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
EleMelZ
bardziej martwi mnie samopoczucie, bo gdzieś czytałem, że pizga mocno po głowie


Nie odczułem takich skutków ubocznych.
Jedyne co takie dziwne to nigdy nie miałem jakoś ssania na słodycze a tak to bym mógł ze 2L lodów oyebać na raz. Ssanie na WW proste jest kozackie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Najlepsze jest to ze jak z tluszczem nie polączysz to mozna tych ww wyebac bardzo duzo:)

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dokładnie Dlatego zawsze szukam lodów ze śladową ilością fatu

Lukas, co do postu wyżej masz rację. Czasami taki czit zrobi więcej dobrego niż złego jak metabolizm rozkręcony jak trzeba

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Od dwoch dni zjadam po treningu kilka bananów,nektaryn itd.Paczke zelek 200gram, ryzu tylko pół worka i wygladam lepiej niz przedtem. Za to wczesniej jednak sztywno sie trzymalem przez dlugi czas. Jest tak jak mowisz,metabolizm rozkrecony to wszystko przechodzi bardzo szybko...Mozna sprawdzic jak szybko jedzac np. duzo kukurydzy. Ja zjadlem ostatnio razem z tymi wlasnie zelkami ,owocami i ryzem po treningu to doslownie po 4 godzinach juz bylo w kiblu:)

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31821
to sie ciesz Lukas ze po 4 godz , niewiem czemu ale ja mam ze zjem czy posilek normalny czy czita czy izolat wypije to max 30 min i kibel ;/ t3 odstawilem jakos tydzien temu , ssanie dalej ale ten kibel to masakra i niewiem czemu. co chwile glodny, zjem to chwila i kibel a na wadze srednio idzie ;d chyba podbije ww albo sok ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Moze podbij tluszcze to bedzie ok. Wtedy zwolni troche metabolizm. Dodaj tez kcal z wegli zlozonych. Nie wierze ze wysrasz brazowy ryz z miesem i 2 lyzkami oliwy po pól godziny:) Zrob tez badania na tarczyce zeby wiedziec czy wszystko jest w porzadku. Zreszta to temat karpia i niema co mu zasmiecac.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31821
a no fakt sorki karpiu za spam ; ) zjem worek ryzu , 200 cycka + jakis pomidor i za 30/40 min jest wc to samo z owsianymi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29509 Napisanych postów 62912 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902473
aha. co za brednie. pokarm opuszcza organizm po minimum kilkunastu godzinach. to ze kupa jest po 30 min to nie znaczy ze wysrales posilek. ludzie myslcie!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium