SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224803

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
Skint nie rób jaj powiesz że to seminarium żywieniowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jak żywić się u Karpia - Wykład na temat przeżycia 7 dni o wódzie i ogórkach. Wykłada dr hab n.med. Karp Ryba

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202671
tak tak będą truskawki, brzoskwinie i bita śmietana

sorry Karpiu za ot ;)

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2013-01-26 17:27:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie ma sprawy. I tak wypiski będą od poniedziałku a chociaż coś się dzieje.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202671
ok. w takim razie jak są jeszcze jacyś chętni na ten obóz szkoleniowy to jest kilka wolnych miejsc...zapisy u Karpia cena do negocjacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
Głównie szukamy sponsorów coś czuje że tym razem poznam Łódź z innej strony tej lepciejszej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Adamsky
UcantCme

sorry za offtop, ale Karpiu nie miałeś nigdy problemów z brakiem apetytu? lub inni? Jakie rozwiązanie jak coś na ta poważną dolegliwość mieliście oprócz kręcenia aero i zmiany przypraw?

Zmieniony przez - UcantCme w dniu 2013-01-26 14:21:32


Luzuje jeden dzień i na drugi już apetyt wraca


Przyjąłem. Sam stestowałem nie raz już, jednak ten apetyt do końca nie wrócił na 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
rkarpinski
Nie pije dzisiaj
Ale fakt, poszedłem z marszu na zawody w WL i wszystkie 3 podejścia bez problemu zaliczone.
Załuję, że 165 nie podszedłem.

To była tylko kategoria Pierwszy Krok. Drugie miejsce w kat do 115kg było z wynikiem 120kg :P
Co nie zmienia faktu, że się zawodowo rozdziewiczyłem i wracam do sylwetkowego trenowania


To byśmy powalczyli o 1sze miejsce widzę, tak czy inaczej drugie było by na pewno ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
rkarpinski
UcantCme
Karpiu - podaj kilka swoich obwodów oraz wagę - z początku dziennika i z teraz




Waga na początku ok 104/105, teraz 110/112
Pas może z 1cm do przodu ale to kontroluję.
Noga troche większa, bic aktualnie ok 48/49 ale lekko ulany.
Zobaczymy co z tego będzie jak zredukuję.

NPP świetnie na mnie działa. Ładna masa idzie jak szalona

UcantCme

sorry za offtop, ale Karpiu nie miałeś nigdy problemów z brakiem apetytu? lub inni? Jakie rozwiązanie jak coś na ta poważną dolegliwość mieliście oprócz kręcenia aero i zmiany przypraw?



Zawsze miałem świetny apetyt i nie muszę wmuszać na siłę.
Gotuję smacznie i może dlatego.


Mam nadzieję że i na mnie NPP zadziała elegancko, bo mały zapas sobie zrobiłem. Obwód łapy konkretny już. Muszę Cię gonić bo od świąt się opyerdalam (po świetach zaliczenia na uczelni itd) i tak trzymam te 46-47cm na ręce. Ale za dwa tygodnie odpalam bombkę kolejną do wakacji i kończę mostek także 50cm chyba na mnie czeka wreszcie ;]

Jakieś wpisy gdzieś masz z gotowania? Może coś bym podpatrzył, bo mnie pewnie monotonia dobija ostro ale ciężko z czasem na gotowanie czegoś nowego lub wyszukiwanie przepisów różnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja slyszalem ze te 30 kg kuraka co Karp zakupil, to wlasnie na ta impreze co robi u siebie na chacie, maja przyjechac ponoc i dupeczki zagraniczne, zapisy tutaj w dzieniku Karpia Wjazd 10 ziko
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium