SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224714

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Po nogach nie jest to taka prosta sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
IMO jak ktos rzeczywiscie po 4h wysrywa to co zjadl to ma problemy z trawieniem albo cos mu nie sluzy. Zaden powod do radosci. I jak wyzej, wydalenie normalnie strawionego posilku zajmuje dluzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
wodka a jak ocenisz po klocku czy wysrałeś ostatni posiłek? np "200g kuraka i 100g ryzu" ? posilek trawi sie kilkanascie godzin, wpc po treningu jak sie zapoda to 2h + się bedzie trawić, jedynine carbo sie w moment przyswoi a przy okazji wyyebie tak cukier do góry ze szkoda gadać. Wczesniej o tym zresztą ktoś pisał, poza tym organizm oddala to co nie przyswoił / jest zbędne. Jeżeli stolec jest normalny, nie rozwodniony lub nie mamy biegunki - naprawde nie ma sobie czym głowe zawracać i popadać w skrajności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Chyba nie zrozumiales,
Lukas7272 napisal, ze po 4h wysral kukurydze, co nie jest opytmalnym czasem w jakim posilek powinien pokonac droge przez kichy.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Dzieki micz, juz mi sie nawet nie chcialo odpisywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
to kapitanie zwracam honor dzięki micz za naprostowanie, musiałem gdzieś przeoczyć ten post. Odnosnie kukurydzy, też mam podobnie że praktycznie cała londuje w kiblu. zreszstą teraz kukurydza to imo największy syf jaki może być, zmodyfikowana, nawalone do niej tyle chemii, nic dziwnego ze org nie moze sobie z nią poradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
miczelx
Chyba nie zrozumiales,
Lukas7272 napisal, ze po 4h wysral kukurydze, co nie jest opytmalnym czasem w jakim posilek powinien pokonac droge przez kichy.




Napewno nie jest ale kiedy zrobie wieczorem trening a pozniej jeszcze 45min cardio to taki latam nakrecony i glodny ze moge wyebac bardzo duzo wegli i trawi sie szybko.Zjadlem o 2-3 w nocy ta kukurydze razem z owocami,lodami bez tluszczu itd. a jak wstalem o okolo 8-9 to poszlo juz w kibel... Mieso,tluszcze itd. napewno by tak szybko nie przelecialy. T3 pewnie ma tu tez wielkie znaczenie. Ogólnie to ja zawsze mialem problem z brakiem apetytu i trawieniem. Napewno nie uwierze tak jak ktos tam pisal ze zjada normalny posilek i juz po pol godziny leci w kibel. Ja jak wypije kawe z rana to tez mi sie zachciewa do kibla a to chyba oczywiste ze nie sra sie kawa

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Ja po aero mam tak samo. Zjem posilek przed aero ok godzinę, pokręcę z pól godziny i spokojnie opchne 200g ryżu o 150g kuraka. Za pól godziny - godzina mogę znów jesc. Paranoja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tak na 2 dni przed weselem
Pas 92cm, waga 108kg.


Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
O k****** ale dzik ! jak sie wytniesz do jednocyfrowego bf bedzie naprawde kosa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium