SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224807

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Ale mi smaka narobiło to zdjęcie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Testozaur, podpytaj Miczela albo shitmana. Shit robił te tricki z solą przed imprezami żeby wyglądać jak hulk

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29499 Napisanych postów 62908 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902458
fajnie by bylo jak by sie ktos obeznany wypowiedzial bo ja po omacku bym poladowal z 2 dni sol i odstawil na 48-36 h przed szczytem. wode laduje tez z 3 dni po 7-10 l i odstawiam z 24 przed szczytem. wtedy daje ladowanie lekkie na weglach zlozonych i pije tylko napary z herbaty zielonej pokrzywy i mocna kawe.furka lezu u babki na szafce ale boje sie zarzucic w ostatnim dniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
ja wrzuce urosept i herbate z pokrzywy bede popijal gdzieś ok 5 dni przed sesja 3 razy dziennie po 2 torebki z odstawieniem soli zobacze jak bede wygladal po ładownaiach raczej czystymi ww bede ładował moze z rana wrzuce troche ww prostych z rodzynek zeby szybciej sie załadować jesli beda duze goraczki to na 24 h bez wody sie nie pokusze bo nocka moze byc cieżka
chcesz robic ładowania po odstawieniu wody ? to raczej kiepski pomysl z tego co sie orientuje organizm bedzie mial ciezko to strawic i bedzie zalegać w bebechach i tala będzie wydeta

Zmieniony przez - testozaur w dniu 2013-08-03 10:39:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29499 Napisanych postów 62908 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902458
wlasnie kurde nie wiem. myk jest taki ze obcinajac wode i ladujac wegle (delikatnie maks 400 gr)zaladowane wegle ciagna wode do miesni a ze nie ma jej za duzo sciagaja wode podskorna i nabijaja misnie glikogenem. efekt wiesz jaki jest ale czy to tak wyjdzie w praktyce ciezko powiedziec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
wiem ze kazda czasteczka zaladowanego glikogenu wciaga wode do meisnia ale ogladałem kiedys relacja na md gdzie Marek Borowski rpzygotowywał sie do jakiejs tam impreyz wteranów i Slodki mówił mu ze ładownaie ww musi odbywac sie w dniach w ktorych pijesz jescze wode bo organizm ma ciezko to przetrawic i wtedy wszystko zalega ale ile w tym prawdy nieiwme chyba tzreba na sobie sprobowac a licz sie tez ze w dzien ladownaia jednak ta sylwetka zawsze jest podpuchnieta nawet przy weglach złoznych na noc przed sesja wrzuce 150-200 gram masła orzechowego bez soli i cukru zeby zaoszczedzic zapasy glikogenu i rano obudzic sie pelnym i suchym sk***isynem ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Robert Kiesza czy może wszystkim znanyTom Platz stosowali dietę wysokotłuszczową bazującą głównie na tłuszczach nasyconych. Jest to dieta oszczędzająca glikogen. Dzięki czemu przy znikomym spożyciu węgla nie trzeba robić żadnych ładowań.

Rzeżba jest non-stop praktycznie.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-08-03 12:07:45

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Panowie, Lidl zdobyty 52 x 500g kuraka piersi, 12 x 400g polędwiczek. Więcej nie było

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
słownie pięcdziesiat dwa?



Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2013-08-03 13:18:00

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2013-08-03 13:18:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tak jest
Brałem już całe kartony żeby nie przekładać w reklamówki. 3 x 16 + 4 luzem i do tego polędwiczki dla mojej żonki

411 zł zapłaciłem. Nie ma tragedii.

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-08-03 13:19:16

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium