SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224891

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
Karpiu nie zapycha Cie taka duza ilośc bialek z jaj ? jaja sie dośc długo trawia a przy tej ilosci to ho bebechy maja co urabiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
800g białek to chyba grubo ponad 10 jaj musisz rozwalić, duzo żułtek się marnuje. mi by było szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Bialka jaj ovovita. Nic sie nie marnuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nic mnie nie zapycha. Żałuję, że zaczalem kombinowac z omletami bo miczowe szejki z mct,wodą i kakaem wchodziły jak złoto.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 19321 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158864
te bialko plynne mozna kupic w sieci makro n??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5396 Napisanych postów 15413 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388321
hekade, ja mam jajka xxl najwieksze jakie sa dostepne u mnie i jedno jajko bez zoltka/skorupy(czyli samo bialko) wazy srednio 44gram, wiec normalnych jaj to bys musial ze 20 wbic, jak nie lepiej...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
ziki2000
te bialko plynne mozna kupic w sieci makro n??


Nie szukałem. Mam producenta 10km od domu, odbieram osobiście od nich.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31821
i jaka cena takiego w płynie ? smakuje tak samo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja tego nie piję. Próbowałem zrobić omlet ale chyba w procesie pasteryzacji dodają sól do tego białka a ja nie ogarniam omletów nie na słodko
Więc do słodkich omletów się nie nadaje. Będę próbował zrobić taki inny, podobno da się jakoś zrobić omleta z cebulą, papryką, pomidorem itp.

Znów jak w mikrofali zrobię i dodaję do szejka z kakao i słodzikiem to nie ma słonego posmaku.
Może w procesie obróbki termicznej coś tam się wydziela słonego.

Cena ok 5zł za 400ml.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja juz zrezygnowalem z omletow karpik, salbo mi wchodzily tez. Teraz wrzucam jaja warzywa tunczyka itd do blendera robie z tego zupe i do microfali na 5 min wychodzi cos ala jajecznica i je sie ze smakiem oczywiscie trzeba doyebac keczupu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium