SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224825

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Myślę jednak, że na sucho jest to wynik nie do osiągnięcia. Może dla jakichś "super genetyków". Zresztą kilogramy są te same, czy na sucho, czy nie. Wynik się liczy, a nie droga do niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Moj kolega na sucho probił lepsze trochę wyniki, w siadzie tyle samo siadał ale z przodu ze sztanga, teraz siada po trzy złote na cyklach takich, ze niektórzy by się obsmiali z tych dawek, w strongach zaczął startować z sukcesami, a teraz dopiero dop******i towaru, ja po paru latach na sucho treningów w wieku 17 lat na płaskiej ciskałem 140kg przed pierwszym cyklem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
i w wieku 17 lat ciskalem z 40kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja rok temu tez 140 i w 4 miechy do 200 podskoczylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja nie napisałem, że się nie da. Po prostu świadomie wybrałem drogę na skróty.
Jak ktoś pomyśli, że oszukuję. Wg mnie nie. Trening sam się nie zrobi, sok nie pójdzie za Ciebie 5 x wk na trening

Po prostu jest troche łatwiej.

Kiedyś jak nie będę za stary chciałbym poćwiczyć troche z ukierunkowaniem pod siłę. Na razie nie bede trzymał kilku srok za ogon bo się w tym zgubię.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
skint73
Myślę jednak, że na sucho jest to wynik nie do osiągnięcia. Może dla jakichś "super genetyków". Zresztą kilogramy są te same, czy na sucho, czy nie. Wynik się liczy, a nie droga do niego.


dokładnie zgadzam się wynik do osiagniecia dla genetyków, ja osobiscie tez słaby jestem na klate. A znam duzo osób co byle co zjedzą nic nie biją i wiecej cisną ode mnie, moj kuzyn przy wadze 80 kg po jedyn cyklu ze 130 tabsów metki z flor medico wywalał 140 kg 2-3 powtórzenia. A ja długa droga przede mną zeby to osiągnąć, Karpiu Propsy!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
karpiu elegancko :) za rok 200 paki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 963 Napisanych postów 19318 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158852
Karpiu gratsy wyciaskania 180kg...niezle :) widac winko sprawuje sie swietnie...jak obecnie dawka leci??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Obecnie leci jednak 70g. Wrzuciłem taką dawkę na 2 tygodnie tylko.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94695 Napisanych postów 364661 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669728
to przebiłem mój rekord w wyciskaniu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium