SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
A wiec tak.

Zmasowałem się do 115kg nie jest to czysta masa niestety po wakacjach stwierdziłem że pizzy i piwa sobie nie odmówię ;] ale juz z tym koniec!!! hehe

Teraz serio, szykuję się do cyklu start okolica lutego lub marca zależy jak długi by był, chce go zakończyć z początkiem czerwca.

Celem jest redukcja tkanki tłuszczowej i wychlastanie togo co zostanię, na dużych obwodach w nowym roku już mi nie bedzie bardzo zależało. Musi być to ładny i czysty mięsień!
Wiem że jest to sztuka w porównaniu do nabierania masy tłuszczowo mięśniowej wodnej ;].
Zaczynam już sie przygotowywać do tego cyklu kondycyjnie, bo wiem że bez areobów sie nie obejdzie.

Cel do redukcja wagi do 108kg max 110kg (wiem że i bez sterydów bym to ogarną ale misień nie był bym taki ładny;]

Jakie środki mi polecicie i w jakich ilościach? Myślałem nad HGH, ale żenie sie w przyszłym roku i nie bedzie mnie stać na hormon i dodatki;] i do tego zbyt długo to by trwało.
Z góry dzięki za pomoc....
Cenowo to max 2tysie mogę wydać

bym zapomniał :
1. WIEK: 24
2. WAGA: 115
3. WZROST: 190
4. WYMIARY:
-biceps: 48
-klatka: bd
-udo: bd
-talia: bd
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ciągły 3lata ostatnie, wcześniej z przerwami 4
6. DIETA: W OBECNYM MOMĘCIE PIZZA I PIWO hehe, ale to taka przarwa na 2miechy żeby nie zgłupieć. Tak naprawde to pochałaniam potęrzne śniadanie dwa obiadki i kolację też nie małą, nie rozpisywałem sobie ostatnio diety konkretnej co do grama staram sie jeść wartościowe rzeczy(oprucz tej pizzy i piwa;]). Teraz mam zamiar poprostu ograniczyć węgle,bez konkretnych obliczeń. Zmiani się to z nowym rokiem.
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:2 cykle pierwszy na samym długim teściu 8 tyg, drugi tługi teść + all test 350 + wino .
8. TRENING: w obecnym momęcie HST zakończyłem i w tym tygodniu mam odpoczynek od ćwiczeń statycznych tylko aeroby bierznia 40 min 3x w tygodniu.
9. CEL CYKLU: redukcja tego co złe i niedobre ;]
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 4mc
11. POZIOM BF%: wtf?
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): odkłada mi się troczkę na boczkach i brzychu. nie pamiętm kur na jak to sie zwało już w każdym razie im jestem starszym tym więcy tyję, kiedyś endomorfik a teraz hak wie
13. STAN ZDROWIA: chyba b.dobry ;]
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Oj wypadały na cyklu z tym porostem to raczej nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 1x167.5
-martwy ciąg: 1x185 nie był to taki max maxa
-przysiad: jedynie ćwiczenia na maszynach i bieganie, tak tak wiem wiem że to podstawa i w tej kwestji dałem ciała. Jakoś nie zależy mi na aż tak silnych nogach tez boję się o te kolana (taka tania wymówka;])

no i wsio, sory za błędy i czekam na odp





Zmieniony przez - baltek1 w dniu 2012-11-26 16:09:49

"nie czynimy dobra, które chcemy, a zło którego nie chcemy"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
Mam juz mam, nadeszła wiekopomła chwiła zaczynam w połowie lutego równo 10tygodni.
Prop 100mg/2ed razem z Masteronem tez 100mg/2ed przez 8 tygodni i od 4tyg do 10tyg winko 50mg/ed jak za slabo poklepie to 60mg bo i tak zastanie mi luzem 50tab, a szkoda żeby sie zmarnowało ;]

Nie wiem czy to zły cykl czy dobry, zdecydowałem się...!!! Jak tylko zaczne podam swoje dokładne wymiary,foty,dietę,trening i na bierząco bede wpisywał co i jak. Jak bedzie mi mało to dowale clen ale to dopiero pod koniec Kwietnia.
do tej pory udało mi sie 3kg zbić i dalej konsekwętnie na bierzni śmigam tak aby na cylk wejść z dobrą kondychą. Definicja troszke na + ale bedzie lepiej:D:D:D

"nie czynimy dobra, które chcemy, a zło którego nie chcemy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jeśli chcesz się redukować z głową to musisz wyliczyc dietę,jeśli chodzi o cykl to jest sporo róznych możliwości

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Ja bym dał

1-12/14 enan 250mg e3d.

Do tego kcal lekko na -
Białka min 3g/kg.
Aero 30 min 5x tygodniowo.



Zmieniony przez - HaVoK89 w dniu 2012-11-26 16:22:06

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 112
WITAM! jestem tu pierwszy raz,nie wiem czy w dobrym dziale pisze?.Czy może mi ktoś ogarnięty odpowiedzieć na moje pytanie?. Mam 30ml propa,10ml winstrolu i 200 metki,czy to wogóle dobre zestawienie,czy może coś do siebie nie pasuje?.Jak to bić,od czego zacząć,jak długo powinien trwać cykl? i czy clomid mi wystarczy po cyklu?. Mam nadzieje na uzyskanie odpowiedzi,bo różne szkoły różnie mówią. Mam 30 lat,180cm,85kg.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Załóż oddzielny temat z własną ankietą (to co wkleił autor).

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 112
ok,dziękówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
Mam też dość pękających koszul ;/ na co dzień doginam w nich i mam dość już szczegulnie przy ziewaniu i wyciąganiu. Nie wspomne już o kupnie różnych rzeczy wiec tej masy juz wystarczy zdecydowanie

Zmieniony przez - baltek1 w dniu 2012-11-27 09:45:08

"nie czynimy dobra, które chcemy, a zło którego nie chcemy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
to kupuj większe,i zredukuj tłuszcz to będzie lepiej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
no jakis super wielki nie jestem ale czasem 2xl juz są za małe, a 3xl nie ma....

"nie czynimy dobra, które chcemy, a zło którego nie chcemy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
ale nie w tym temat, zagalopowalem sie

"nie czynimy dobra, które chcemy, a zło którego nie chcemy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
Rozkminiłem sobie dece i wino z tym że nie mam pojęcia wi jakich dawkach??? Wyczytałem też gdzieś że dece powinno sie zapodać z jakimś teściem ale w tych sprawach nie dac ciala. pomoze mi ktos?

"nie czynimy dobra, które chcemy, a zło którego nie chcemy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

Następny temat

przechwycili 4mln

WHEY premium