SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
coś czuje ze nici z tej redukcjhi bedzie. albo zobaczysz ze za duzo leci i sobie odpuscisz, albo jak nie odpuscisz polecisz w p***uuuuuuu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
jakos chyba zmęczony jestem nie rozkminiam Twojej wypowiedzi?

"nie czynimy dobra, które chcemy, a zło którego nie chcemy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
po pierwsze nie zdjesz sobie sprawy jak trudne i meczace jest zrobienie pozadnej redukcji. po drugi Ty własciwie chcesz zrobic rekompozycje - mowisz spaslem sie jak swinia, chce zrobi redukcje zeby wygladac jak człowiek i taka strata na ktora sie godze to 4 kg . Poprostu nie wiesz o czym mowisz i wg mnie szybko sie zniechecisz . Myśle ze z tego co piszesz (ale najlepiej byloby gdybys wzucil foto) to zeby wygladac estetycznie to ze 20kg trzeba stracic, a jak sie nie wie jak sie za to zabrac i nie wlacza mocnych srodkow to sila leeeeeciiii, obwody lecą, do tego meczacy trening, meczaca dieta i siada na psyche i sie rezygnuje . Taki w Twoim wypadku przewiduje scenariusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
dlatego radze" wchodisz juz od teraz na redukcje, ogarniasz trening, diete, suple natykatabolicznie i przez miesiac-dwa powoli systematycznie zzucasz i wdrazasz sie. potem jak juz zobaczysz z czym to sie je odpalasz arsenał i cisniesz na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
jak bym stracił 20kg to bym wyglądał jak chłopczyk...... tak bardzo az sie nie spasłęm, lekka definicja i wiem że nie muszę chudnąć aż 20kg żęby wszystko od nowa ładnie zbudować...budowa jest tyle tylko że muszę to wszystko popodkreślać........ Co do zniechęcania to tak zbyt duzo nie przewiduj bo kule szklaną dastaniesz...(taki żarcik bez urazy) napewno się nie zniechęce zbyt dużo czasu i zdrowia straciłem ma silowni zeby sobie odpuścić..................................... do marca wiem że te 2-3kg spokojnie zbiję resztę mam zamiar wychlastać z pomocą SSA PS to że napisałem że czasem pochłone pizze i piwko nie znaczy że jestem gruby....no troszke mnie zalało ostatnio ale nie ma tragedji......zdjęć nie wkleję,bo nie.... jakie środki wybrać do tego cyklonu?

Zmieniony przez - baltek1 w dniu 2012-11-28 22:20:49

"nie czynimy dobra, które chcemy, a zło którego nie chcemy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
1-13 prop
1-10 tren acetat
7-13 winko depot lub tabletk


to znalazlem w inny temacie propa 150mg e2d trana 100 e2d na razem z propem i winko w tabletkach po 10mg zapodał bym 50-60mg ed jak bralem 40mg to lipa byla (towar na 100%orginał był)


kurde mam znajmoka ktory od trenu cos z narami mial powarznego że aż tydzień w szpitalu go przytrzymali tyle tylko że nie wiem jakie dawki brał...no ale kazdy okganizm jest inny i zakladając że moje nary przetrwają zdecydował bym sie na to pomimo wszystko

mozy byc taki cyklon?

Zmieniony przez - baltek1 w dniu 2012-11-28 22:36:07

"nie czynimy dobra, które chcemy, a zło którego nie chcemy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
to sorki, bo widzialem juz takiego ulaneglo swiniaka , jak w miare to wyglada to ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
dodam jeszcze że oczekuje zdecydowanego efektu i jak mam dawać końskie dawki to "no problem" uwarzam że jak już psuć sobie zdrowie to konkretnie i efekty żeby też były konkretne. Nie lubie potem czegoś poprowiać, a wiem że i tak zawsze jest mało i za słobo jak by sie tego oczekiwało

Zmieniony przez - baltek1 w dniu 2012-11-28 22:44:40

"nie czynimy dobra, które chcemy, a zło którego nie chcemy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
o i jeszcze np clenbuterol dac dodatkowo do tego na 10-13tydzień? tylko w jakich dawkach?

"nie czynimy dobra, które chcemy, a zło którego nie chcemy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
wrzuc foto, bo mowisz o redukcji i ze ok. 5kg ci stykna, to co to za reudkcja? mianowicie z 115 na 110kg to ci nie trzeba koksu, max 250mg testa week jako antykatabolik, diete podkrec i lecisz.

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2012-11-28 23:35:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

Następny temat

przechwycili 4mln

WHEY premium