SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224838

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Na rtg to tam zupelnie nic nie wyjdzie, na tk pewnie tez nie
ale ok, idz, zobaczymy jakie kroki podejmie lekarz,
z tego tematu i tak najwazniejsze jest to co ja Ci juz napisalem czyli trening kregoslupa, wyeliminowanie dysproporcji i rozciaganie, a dorazne dzialanie zeby ustawic to jak najszybciej to chiropraktyk albo fizjo, lekami nic tu nie zdzialasz poza maskowaniem problemu

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202671
z nfz nawet nie próbowałem przepychanki wszystko załatwił mi ojciec za, free akurat jestem w rodzinie lekarzy ;)

wyszły jakieś zmiany na kręgach nie aż tak drastyczne, dostałem garść leków itp....udałem się też do kolegi który jest fizjo, odpuściłem totalnie wiosłowania na sztandze, jak wszystko wróciło do normy zacząłem robić wiosła ale małymi ciężarami systemem, który polecił mi w tamtym poście Joy...obecnie nie przekraczam 110kg (na cyklu) i wszystko gra a z pasem się już nie rozstaję ;)

Karpiu a przy wyciksu barków też odczuwasz ten ból ?



Zmieniony przez - Lasix w dniu 2013-02-08 13:26:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
miczelx
Mlekołak
Miczelx chiropraktycy to jest zmora i tylko krzywdę mogą wyrządzić. Działanie na długich dźwigniach dawno już zostało zakazane na zachodzie (kilka przypadków śmiertelnych po ich działaniach) i grozi za to więzienie. Więcej szkody mogą narobić niż pożytku.


Ja chodze do legalnie istniejacej kliniki w UK , nie wiem gdzie zostalo to zakazane w USA tez mozna isc do takiej kliniki
Znam przynajmniej 5 osob ktore chodzily tam gdzie ja ze 100% pozytywnymi wynikami leczenia, zreszta chyba nikogo nie trzeba przekonywac ze to dziala bardzo dobrze bo wiadomo to od setek lat.

Karpiu myslisz ze zrobisz rtg czy tk i co ? i naprawi sie?



Tu sie zgadzam, w USa chiropraktyk to jeden z najbardziej poszukiwanych lekarzy, nie ma to jak kumaty gosc Cie nastawi tak jak trzeba. Np po kazdym wypadku samochodowym, odrazu skierowanie do tego lekarza, ktory robi co trzeba, UWIELEBIAM TO!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
w czasie gdy odczuwalem ucisk i bol poszedlem zrobic rtg odcinka ledzwiowego,wyszlo ze na dole nieco skrzywiony kregoslup.Jestem pewien ze doszlo do tego poprzez czeste wyciskanie zza karku w siadzie z duzym ciezarem gdzie odsuwalem dupsko od oparcia.Do tego dochodzila waga..po zrzucenniu paru kg bol zniknal do teraz.Ciezkiego wyciskania tez juz nie robie i jest ok

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202671
mnie ewidentnie wykończyły wiosłowania sztangą, choć wycisk zza karku pewnie też zrobił swoje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chiropraktycy działają na długich dźwigniach. Łapie cię i rzuca częściami ciała gwałtownie... zero obrony więzadłowej i mięśniowej bo każe ci się rozluźniać i nagłym szrpnięciem niby nastawia.
Powiedz mi skąd wie, że dobrze nastawił ? Ma rtg czy tk w oczach ?
Wystarczy, że mocniej szarpnie w L i przepuklina dośrodkowa uciśnie korzenie, ewentualnie rdzeń i kaplica, nogi wyłączone.
Gorzej jeśli zacznie machać w odcinku szyjnym bo tam przepuklina dośrodkowa grozi śmiercią i tyle na temat chiropraktyków.


W USA to i z gówna zrobią zabieg medyczny, więc nie kierowałbym się akurat tym co jest tam praktykowane.


A odnośnie rtg czy tk tak na szybko wytłumaczę Ci co ma być tam widoczne.

A no rtg pokaże czy nie ma przesunięcia kręgów, kręgozmyków itp.
Tk pokaże czy istnieje przepuklina, jeśli tak to czy jest ona dośrodkowa, odśrodkowa...
Samo robienie cię nie wyleczy bo nikt tak nie powiedział, ale żeby leczyć trzeba wiedzieć co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiście spotkałem kilka-kilkanaście przypadków na oddziale neurologii i neurochirurgi, które po zabawie z chiropraktykiem leczyły się już do końca życia, przechodziły operację i długą rehabilitację.

Sporo ludzi myli chiropraktyków z mobilizacją na krótkich dźwigniach. Może chodzi Ci o to 2, a niewłaściwie używasz pierwszego sformułowania.

A i chiropraktyk to nie lekarz, a "zawód" paramedyczny. Piszę "zawód" bo nie ma szkół a są jakieś kursy, które może zrobić każdy z ulicy. Taki znachor ze wsi.

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2013-02-08 18:29:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Mlekołak
Chiropraktycy działają na długich dźwigniach. Łapie cię i rzuca częściami ciała gwałtownie... zero obrony więzadłowej i mięśniowej bo każe ci się rozluźniać i nagłym szrpnięciem niby nastawia.
Powiedz mi skąd wie, że dobrze nastawił ? Ma rtg czy tk w oczach ?
Wystarczy, że mocniej szarpnie w L i przepuklina dośrodkowa uciśnie korzenie, ewentualnie rdzeń i kaplica, nogi wyłączone.
Gorzej jeśli zacznie machać w odcinku szyjnym bo tam przepuklina dośrodkowa grozi śmiercią i tyle na temat chiropraktyków.


W USA to i z gówna zrobią zabieg medyczny, więc nie kierowałbym się akurat tym co jest tam praktykowane.


A odnośnie rtg czy tk tak na szybko wytłumaczę Ci co ma być tam widoczne.

A no rtg pokaże czy nie ma przesunięcia kręgów, kręgozmyków itp.
Tk pokaże czy istnieje przepuklina, jeśli tak to czy jest ona dośrodkowa, odśrodkowa...
Samo robienie cię nie wyleczy bo nikt tak nie powiedział, ale żeby leczyć trzeba wiedzieć co.


No nie wiem, ale ja uwazam ze w stanach sa najelpszi lekarze, dlaczego? Bo sie tu zjezdza elita z calego swiata, w Polsce to zeby Cie kos wyleczyl, to musi sie zdarzyc cud, az na pare wyjatkow, takze mysle ze nie trafiles.

Ps. ja naprzyklad bylem u lekarza polskiego pochodzenia, nalezy do jakiegos zwiazku chiropraktykow top10 w usa, jest po 2 kierunkach medycznych itp, mysle ze taki gosc to ma zlote rece, wiec nie nazwal bym go jakims tam ,znachor ze wsi,

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-02-08 18:53:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
mylisz sie,w Polsce jest bardzo duzo swietnych lekarzy,poz tym do Polski przyjezdza bardzo duzo studentow medycyny roznych narodowosci,to chyba o czyms swiadczy

Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2013-02-08 18:56:06

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Tak? A ja tylko slysze durs ze jak ktos ma jakis problem, to szuka lekarzy w Polsce, bo nikt sobie nie umie proadzic? Napewno sa i dobrzi, napisalem ze sa wyjatki, ale pamietaj ze kazdy dopbry lekarz, ucieka do usa, dlaczego? Bo tu sa takie kontrakty roczne, ktore w PL nie zarobisz za parenascie lat. Np mam znajomego, surgery doctor, operuje glowy i serce, roczny kontrakt 3,2mld $ Dlatego tez w usa wyrwanie zeba to koszta 200$, zalozenie gipsu z rtg klasycznego zlamania reki koszt 3-5 tys $ itp.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium