SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 224816

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Wlasnie moj znajomy z Czech Milan Sadek, bardzo mlody talent w bb, dostaje na miesiac 30kg wolowiny, rozmawialem znim i mowi ze w fazie przygotowan leci tylko wolowina, zero ryb, kuraka itp, widocznie mu na dobre wyszlo. No ale ze sponsorem to inna bajka wogole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Kazdy powie, że na wole lepszą formę zbudujesz. Na tej redukcji od kwietnia będzie szła wołowina z kurakiem 50/50.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Bo wolowina jest najlepsza ze wszystkiego, i kreatynke ponoc ma. Tylko kogo na to stac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Wiadomo ze czerwone mieso jest ,lepsze, dodatek kreatyny itp, ale nie kazdemu spasuje, mama paru znajomych co ich stac i nie sluzy im, mi np bardzo podchodzi, ja po posilku z wolowiny czuje takie uczucie nabicia, wypelnienia, nie wiem jak to opisac, podchodzi po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Na tą chwilę wychodzi mi 600g mięcha dziennie. Całkiem chudego woła mam u siebie w lokalnym mięsnym po 25zł/kg więc też w sumie nie ma źle.
Sprobuje pare tyg na wołowinie i już. A jak wygram w totka kupię sobie całego bizona jak Branch

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94693 Napisanych postów 364661 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669728
warto dodać woła,większości dobrze służy.Wiem po sobie jak zmieniłem dwa posiłki z kuraka na wołowinę kiedyś.Inne nabicie zupełnie,takie miałem wrażenia.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
No podjadł bym woła zamiast kuraka choć ze dwa tyg. Ale niestety cena zaporowa. Jem ok 700-900 g kuraka dziennie (zależy w jaki dzień)i jakoś ekonomicznie to się lepiej kalkuluje.

Pamiętam jeszcze czasy jak wół to było najtańsze mięso, potem kura i najdroższy wieprz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Lepiej kuraka niuz drutem w oko, na 700-900g kury tez idzie ladnie forme robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94693 Napisanych postów 364661 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669728
sery i ryby też były za grosze ech

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Koks, tez byl lepszy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Cykl ->pomoc w rozpisaniu "czegos""ile"?

WHEY premium